تاریخ انتشار: ۱۵ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] مجموعه فرهنگی هنری تئاتر شهر این روزها میزبان چند نمایش است. عصرایران – مجموعه فرهنگی هنری تئاتر شهر در روزهای میانی شهریور ۹۵ میزبان چهار اثر نمایشی است که در سالن های این مرکز هنری اجرا می شود. در تالار اصلی نمایش «سه خواهر و دیگران» به نویسندگی و کارگردانی حمید امجد هر روز ساعت […]

[ad_1]

مجموعه فرهنگی هنری تئاتر شهر این روزها میزبان چند نمایش است.

عصرایران – مجموعه فرهنگی هنری تئاتر شهر در روزهای میانی شهریور ۹۵ میزبان چهار اثر نمایشی است که در سالن های این مرکز هنری اجرا می شود.

در تالار اصلی نمایش «سه خواهر و دیگران» به نویسندگی و کارگردانی حمید امجد هر روز ساعت ۱۹:۳۰ اجرا می شود.

در این نمایش افشین هاشمی، ریحانه سلامت، معصومه رحمانی، مارال آتشی، رامین سیاردشتی، علیرضا ناصحی، داریوش موفق، محسن حسینی، پیام امیرعبدالهیان، سام کبودوند، بهنوش بختیاری، جمشید جهانزاده ایفای نقش می کنند.

همچنین نمایش «کولا» به نویسندگی و کارگردانی نصیر ملکی جو و بازی پوریا سلطان زاده و سروش شاکر هر شب در دو سانس ۱۹ و ۲۰ در مرکز مطالعات اجرایی قشقایی روی صحنه می رود.

در تالار چارسو نیز نمایش «اگر…» به نویسندگی و کارگردانی وحید رهبانی و با بازی سارا بهرامی و وحید رهبانی هر روز در دو سانس ۱۸:۳۰ و ۲۰:۳۰ اجرا می شود. 

نمایش «سپنج رنج و شکنج» به نویسندگی زنده یاد محمود استاد محمد و کارگردانی شهرام گیل آبادی در پلاتو اجرا هر شب ساعت ۲۰ روی صحنه می رود. نوشین حسن زاده، رویا فلاح، نازنین مهیمنی، شمسی صادقی، فریدون محرابی بازیگران این نمایش هستند.

آنچه که امروزه با نام تئاتر شهر تهران زبانزد خاص و عام است و به عنوان مرکز تئاتر حرفه ای کشور مشهور شده است، ساختمانی است مدور و استوانه ای زیبا در محلی که در امتداد یکی از قدیمی ترین خیابان های شهر تهران و در تقاطع دو خیابان انقلاب و ولی عصر(عج) در ضلع غربی پارک دانشجو در چهار راه ولیعصر بنا شده است.

[ad_2]

منبع:عصرایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس