تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس فیفا اعلام کرد که در صورت ۴۸ تیمی شدن مسابقات جام جهانی میزبانی رقابت‌ها به چند کشور داده می‌شود. به گزارش گذارنیوز، جانی اینفانتینو، رئیس فدراسیون جهانی فوتبال که روز گذشته پیشنهاد ۴۸ تیمی شدن مسابقات جام جهانی ۲۰۲۶ را مطرح کرده بود در جدیدترین مصاحبه خود عنوان کرد که در صورت ۴۸ […]

[ad_1]

رئیس فیفا اعلام کرد که در صورت ۴۸ تیمی شدن مسابقات جام جهانی میزبانی رقابت‌ها به چند کشور داده می‌شود.

به گزارش گذارنیوز، جانی اینفانتینو، رئیس فدراسیون جهانی فوتبال که روز گذشته پیشنهاد ۴۸ تیمی شدن مسابقات جام جهانی ۲۰۲۶ را مطرح کرده بود در جدیدترین مصاحبه خود عنوان کرد که در صورت ۴۸ تیمی شدن جام جهانی، میزبانی این رقابت‌ها به چند کشور داده می‌شود.


اینفانتینو در مصاحبه با فرانس پرس گفت: در صورتی که مسابقات جام جهانی با ۴۸ تیم برگزار شود، برگزاری این مسابقات به میزبانی چند کشور خواهد بود.


وی افزود: به آینده فیفا امید و اطمینان دارم. دزدی و سوء استفاده نمی‌کنم و به هیچ کس اجازه نمی‌دهم که در فیفا این اقدامات را انجام دهد.


پیش‌تر فدراسیون جهانی فوتبال به خاطر فساد گسترده در میان مقامات بلند پایه این سازمان به شدت مورد بازرسی قرار گرفت و چندین نفر از مقامات آن متهم به فساد مالی و محروم شدند که در راس آنها سپ بلاتر، رئیس فیفا و میشل پلاتینی، رئیس یوفا بود.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس