تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] مدیر عامل سازمان آتش نشانی تهران با بیان اینکه موضوع ایمنی در جامعه به حلقه مفقوده ای تبدیل شده است بر لزوم توجه به ایمنی به موازات توسعه شهری تاکید کرد و گفت‌: ایمنی باید به یک فرهنگ در جامعه تبدیل شود. به گزارش ایسنا، سعید شریف زاده امروز در مراسم افتتاحیه بازار تجهیزات […]

[ad_1]

مدیر عامل سازمان آتش نشانی تهران با بیان اینکه موضوع ایمنی در جامعه به حلقه مفقوده ای تبدیل شده است بر لزوم توجه به ایمنی به موازات توسعه شهری تاکید کرد و گفت‌: ایمنی باید به یک فرهنگ در جامعه تبدیل شود.

به گزارش ایسنا، سعید شریف زاده امروز در مراسم افتتاحیه بازار تجهیزات و ایمنی نگین رازی در منطقه ۱۱ برگزار شد، ضمن تبریک هفته دفاع مقدس و آتش نشانی، گفت: ایمنی باید به موازات توسعه شهری توسعه می‌یافت، اما در حال حاضر  از این منظر دچار عقب ماندگی‌هایی هستیم و باید با تبدیل آن به یک فرهنگ این عقب‌ماندگی را رفع کنیم.

وی ادامه داد: مردم باید نیاز به ایمنی را در جامعه احساس کنند و براین اساس افتتاح چنین بازارهایی را به حساب بهره‌برداری اقتصادی متولیان این امر در نظر نگیرند.

مدیر عامل آتش نشانی  تهران گفت: باید جوی درست شود تا صنعتگران داخلی بتوانند به خوبی کالاهای خود را به مرحله تولید برسانند و به منظور این کار از سازمان ملی استاندارد توقع داریم که آزمایشگاه ها و لابراتوارهای خود را تجهیز کند تا صنعتگران بتوانند تولیدات خود را در آزمایشگاه های مجهز بررسی کنند.

شریف زاده در انتها خاطرنشان کرد: باید استانداردهای کالاهای تولیدی را بالا ببریم تا مردم به خرید این کالاها ترغیب شوند و کالاهای ارزان با کیفیت خوب به بازار ارائه دهیم.

علی فاضلی رئیس اتاق اصناف نیز با تاکید بر لزوم تولید محور شدن نظام اقتصادی یادآور شد: متاسفانه بخش خدمات در اقتصاد ما مغفول مانده است ، بخش خدمات که ۴۸ درصد از اشتغال کشور را به خود اختصاص داده در ابعاد اقتصادی به خصوص در بخش اقتصاد مقاومتی نادیده گرفته شده است.

وی اضافه کرد:‌ یکی از شاکله‌های بخش خدمات، سرمایه گذاری در بخش‌های مولد مجموعه غیر تولیدی‌هاست. امنیتی که برای سرمایه گذار و مجموعه صنوف حاصل می‌شود در این مجموعه جای می‌گیرد.

وی در ادامه افزود: تولید و بخش خدمات از هم جدا شدنی نیست. اتحادیه وظیفه‌اش این است که ببیند کجا مشکل تولید در کشور داریم تا ما به اتحادیه کمک کنیم.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس