تاریخ انتشار: ۲۷ فرو ۱۳۹۶

[ad_1] ورزش سه: ایسکو، هافبک جوان رئال مادرید، پس از درخشش در دیدار مقابل مقابل اسپورتینگ خیخون، به طور تلویحی اعلام کرد که احتمالا قراردادش را با این باشگاه تمدید خواهد کرد.​​​​​​​  این ملی پوش اسپانیایی در این فصل کمتر در ترکیب اصلی رئال قرار گرفته و به همین دلیل شایعاتی در مورد جدایی او […]

[ad_1]

ورزش سه: ایسکو، هافبک جوان رئال مادرید، پس از درخشش در دیدار مقابل مقابل اسپورتینگ خیخون، به طور تلویحی اعلام کرد که احتمالا قراردادش را با این باشگاه تمدید خواهد کرد.​​​​​​​

 این ملی پوش اسپانیایی در این فصل کمتر در ترکیب اصلی رئال قرار گرفته و به همین دلیل شایعاتی در مورد جدایی او از این تیم و حتی رفتنش به بارسا منتشر شد اما او که در پیروزی ۳-۲ امروز رئال برابر خیخون، دو گل زد، اعلام کرد که آینده اش در سانتیاگو برنابئو خواهد بود.

 

ایسکو: آینده من در رئال خواهد بود

او به خبرنگاران گفت:” همیشه این را به طور واضح گفته ام که می خواهم برای سال ها در رئال بمانم. نمی دانم چرا بقیه تعجب می کنند که من می خواهم بیشتر بازی کنم. می خواهم در رئال بمانم؛ برای سال ها. من باشگاه تلاش می کنیم تا تصمیم درست بگیریم.”

 

ایسکو در این فصل تنها ۱۵ بار در ترکیب اصلی رئال به میدان رفت اما کینه ای از مربی تیمش به دل ندارد:” زیدان ترکیب اصلی را انتخاب می کند و تیم را به شیوه ای استثنایی مدیریت می کند. این پیروزی نشان داد که او چقدر خوب شرایط را کنترل می کند. می دانم که در بهترین تیم دنیا هستم و تلاش می کنم تا کارم را به بهترین شکل انجام بدهم.”

[ad_2]

منبع:برترینها

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس