تاریخ انتشار: ۲۷ بهم ۱۳۹۵

[ad_1] وب سایت شهر سخت افزار –  خبات کریمی: برای مدت طولانی MSI بزرگ ترین سازنده لپ تاپ مخصوص بازی در دنیا بود اما از اواخر سال ۲۰۱۴ ورقت برگشت و ایسوس به یک چالش جدی برای این کمپانی تبدیل شد. فصل سوم سال ۲۰۱۶ نزاع بین این دو کمپانی شدت گرفت و هریک خود […]

[ad_1]

وب سایت شهر سخت افزار –  خبات کریمی: برای مدت طولانی MSI بزرگ ترین سازنده لپ تاپ مخصوص بازی در دنیا بود اما از اواخر سال ۲۰۱۴ ورقت برگشت و ایسوس به یک چالش جدی برای این کمپانی تبدیل شد. فصل سوم سال ۲۰۱۶ نزاع بین این دو کمپانی شدت گرفت و هریک خود را برند شماره یک دنیا معرفی کردند. DigiTimes در جدیدترین گزارش خود از این صنعت پر رونق، بر پایه آمار سه ماهه پایانی سال ۲۰۱۶ ایسوس را به عنوان برند شماره یک لپ تاپ های مخصوص بازی معرفی کرد.

 ایسوس سازنده شماره یک لپ تاپ گیمینگ در دنیا شد

تخمین زده می شود در سال ۲۰۱۶ حدود ۴٫۵ میلیون دستگاه لپ تاپ مخصوص بازی به فروش رفته باشد که MSI و ایسوس به تنهایی ۱٫۲ میلیون دستگاه را به خود اختصاص داده اند. در مدت مزبور MSIا۸۵۰,۰۰۰ دستگاه و ایسوس ۸۰۰,۰۰۰ دستگاه لپ تاپ مخصوص بازی به فروش رسانده اند. هرچند از نظر تعداد لپ تاپ های به فروش رسیده در طول سال ۲۰۱۶،ا MSI پیشتاز است اما سهم فروش ایسوس در سه ماهه پایانی این سال بیشتر از MSI بوده است.

بر پایه گزارش DigiTimes صنعت کامپیوترهای شخصی مخصوص بازی در اوج است و انتظار می رود رشد آن ادامه یابد. طبق برآوردهای MSI و ایسوس در سال ۲۰۱۷ حجم فروش لپ تاپ های مخصوص بازی بین ۱۰ الی ۱۵ درصد نسبت به سال ۲۰۱۶ افزایش می یابد.

[ad_2]

منبع:برترینها

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس