تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] تیم ملی فوتسال ایران در یک دیدار جذاب و دیدنی تیم ملی پاراگوئه را شکست داد. به گزارش ایلنا، دیدار دو تیم ایران و پاراگوئه در چارچوب رقابت‌های جام جهانی فوتسال از ساعت ۲۴ به وقت ایران آغاز شد که این دیدار در نهایت با نتیجه ۴ بر ۳ به سود ایران به پایان […]

[ad_1]

تیم ملی فوتسال ایران در یک دیدار جذاب و دیدنی تیم ملی پاراگوئه را شکست داد.

به گزارش ایلنا، دیدار دو تیم ایران و پاراگوئه در چارچوب رقابت‌های جام جهانی فوتسال از ساعت ۲۴ به وقت ایران آغاز شد که این دیدار در نهایت با نتیجه ۴ بر ۳ به سود ایران به پایان رسید.


ایران ۰ – پاراگوئه ۱(دقیقه ۱۳: هوگو مارتینز): شوت خوان سالاس از سمت راست زمین را مارتینز روی تیرک دوم قطع کرد و گل اول را برای پاراگوئه به ثمر رساند.


ایران ۱ – پاراگوئه ۱(دقیقه ۱۶: احمد اسماعیل‌پور): پاس روی زمین جاوید از روی نقطه کرنر را اسماعیل‌پور از فاصله دور با شوت سر ضرب به طاق دروازه پاراگوئه زد تا گل تساوی ایران به شکلی تماشایی زده شود.


ایران ۱ – پاراگوئه ۲(دقیقه ۲۰: خوان سالاس): شروع مجدد خوب خیمنز و پاس به تیرک دوم عالی از ویلالبا از سمت چپ میانه زمین را سالاس در دو مرحله وارد دروازه ایران کرد تا پاراگوئه در فاصله ۲۶ ثانیه به پایان نیمه اول برای دومین بار از ایران پیش بیافتد.


ایران ۲ – پاراگوئه ۲(دقیقه ۲۳: مهدی جاوید): پاس کف پای اسماعیل‌پور را جاوید با شوت پای چپ تماشایی به کنج دورازه پاراگوئه رفت تا دومین گل ایران هم به زیباترین شکل ممکن به ثمر برسد.


ایران ۳ – پاراگوئه ۲(دقیقه ۳۶: مهدی جاوید): ایران از اخراج آیالا و چهار نفره شدن پاراگوئه استفاده کرد و موفق شد با کار تاکتیکی و پاس حسن‌زاده به توکلی و فراهم کردن توپ توسط این بازیکن برای جاوید و شوت او به گل سوم برسد.


ایران ۳ – پاراگوئه۳(دقیقه ۳۹: رنه ویلالبا): ضربه آزاد ویلالبا یار پنجم پاراگوئه در سیستم پاور پلی این تیم با عبور از زیر دستان صمیمی وارد دروازه ایران شد.


ایران ۴ – پاراگوئه ۳ (دقیقه ۵۰: احمد اسماعیل‌پور): اشتباه خوان سالاس در دفع توپ فرصت را در اختیار جاوید قرار داد که او با شوت سر ضرب قصد باز کردن دروازه پاراگوئه را داشت اما اسپینولا توپ را برگشت داد تا اسماعیل‌پور از ریباند استفاده کند و در فاصله ۲۲ ثانیه به پایان بازی ایران را در آستانه پیروزی قرار دهد.


 


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس