تاریخ انتشار: ۱۷ شهر ۱۳۹۴
روز اول با نقره رضایی به پایان رسید

قاسم رضایی دلاور کشتی ایران با شکست ٣-٠ مقابل حریف ارمنی به کسب مدال نقره جهان در وزن ٩٨ کیلو رضایت داد .

به گزارش “گذار خبر” در این کشتی سخت ، رضایی که با توجه به قرعه دشوار از نظر بدنی تحلیل رفته بود بعد از آنکه در وقت اول دو امتیاز از دست داد ، در وقت دوم در اجرای بارانداز ناکام بود و در نهایت کشتی را به آلکسانیان واگذار کرد و مدال نقره گرفت .او که در کشتی های قبلی فوق العاده کار کرده بود یکسال برای تکرار طلای المپیک فرصت دارد .
با نقره رضایی روز اول رقابتهای کشتی فرنگی با برتری مطلق روسیه به اتمام رسید . البته ایران که مدافع عنوان قهرمانی جهان است ، به ستاره های روز دوم امیدوار است . تیم کشتی فرنگی در روز اول ٣ نماینده داشت که زیدوند حذف شد اما عبدولی و رضایی ٢ سهمیه المپیک و ١۵ امتیاز کسب کردند .روسیه در سه وزن اول یک طلا و دو برنز گرفته است و صدرنشین مطلق جدول تیمی است .

رضایی چگونه به فینال رسید ؟

این کشتی گیر قدرتمند آملی در دور نخست با قرعه استراحت مواجه شده بود در دور دوم اسلام ماگمدوف، قهرمان بازی های اروپایی از روسیه را با نتیجه ۴ بر ۲ شکست داد.
قهرمان المپیک لندن و دارنده دو مدال برنز رقابت های قهرمانی جهان در دور سوم رقابت های وزن ۹۸ کیلوگرم رقابتهای قهرمانی جهان برابر دانیل گابریا از کوبا قرار گرفت و با نتیجه ۵ بر صفر شکست داد و به مرحله یک چهارم نهایی رفت.
وی در این مرحله جنک ایلدیم (نفر سوم جهان) از ترکیه با نتیجه ۴ بر صفر شکست داد و سپس در نیمه نهایی آلیس گوری را برد تا به فینال برسد .

 

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس