تاریخ انتشار: ۲۰ اسف ۱۳۹۳

۱۷ سند همکاری در عرصه های مختلف اقتصادی، فرهنگی، سیاسی، حقوقی و علمی و فناوری با حضور حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی و قربانقلی بردی محمداف روسای جمهوری اسلامی ایران و ترکمنستان امضا شد. به گزارش روز چهارشنبه  از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، این اسناد که راه گسترش همکاری های همه جانبه تهران […]

۱۷ سند همکاری در عرصه های مختلف اقتصادی، فرهنگی، سیاسی، حقوقی و علمی و فناوری با حضور حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی و قربانقلی بردی محمداف روسای جمهوری اسلامی ایران و ترکمنستان امضا شد.

ترکمنستان

به گزارش روز چهارشنبه  از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، این اسناد که راه گسترش همکاری های همه جانبه تهران – عشق آباد را بیش از پیش هموار می کند به دنبال نشست مشترک هیأت های عالی رتبه دو کشور امضا میان مقام های ارشد دو کشور به امضا رسید.

برنامه همکاری پنج ساله وزارتخانه های امور خارجه دو کشور، پروتکل انتقال محکومان به حبس بین دو کشور، همکاری در زمینه محیط زیست، مبادلات فرهنگی، هنری، علمی و آموزشی در فاصله سال های ۱۳۹۴ تا ۱۳۹۷، همکاری در زمینه مبارزه با پولشویی، همکاری در زمینه بررسی احداث پل سرخس از جمله این اسناد همکاری است.

همکاری در زمینه بررسی ساخت و احداث جاده، همکاری در زمینه تولید و تبادل برق، همکاری در زمینه صادرات کالا و محصولات شیمیایی، همکاری های کشاورزی، همکاری در بخش راه آهن، همکاری های بخش خصوصی دو کشور، همکاری در زمینه نسخ خطی، همکاری اتاق های بازرگانی دو کشور، همکاری میان استان خراسان شمالی و استان آخال ترکمنستان، همکاری بین استان گلستان و استان بالکان ترکمنستان و همکاری بین خراسان رضوی و استان مرو ترکمنستان، نیز امروز با حضور روسای جمهوری دو کشور امضا شد.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس