تاریخ انتشار: ۱۷ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران و مشاور امنیت ملی افغانستان با انتشار بیانیه ای تاکید کردند: دو کشور برای دستیابی به راهبردهای مشترک در حوزه های مرتبط با امنیت ملی مساعدت خویش را به کار می گیرند. به گزارش ایسکانیوز، در راستای مشورت ها و همکاری های دوجانبه و منطقه ای بین جمهوری […]

[ad_1]

دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران و مشاور امنیت ملی افغانستان با انتشار بیانیه ای تاکید کردند: دو کشور برای دستیابی به راهبردهای مشترک در حوزه های مرتبط با امنیت ملی مساعدت خویش را به کار می گیرند.

به گزارش ایسکانیوز، در راستای مشورت ها و همکاری های دوجانبه و منطقه ای بین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری اسلامی افغانستان، محمد حنیف اتمر مشاور امنیت ملی افغانستان در رأس هیأتی با انجام سفر دو روزه به تهران علاوه بر دیدار با علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی با وزرای امور خارجه و کشور جمهوری اسلامی ایران دیدار و گفت وگو کرد.
طرفین در این گفت و گوها، مسائل و موضوعات مورد علاقه دو کشور در حوزه های امنیتی، سیاسی، اقتصادی و مرزی را مورد بررسی قرار دادند.
دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران و مشاور امنیت ملی افغانستان در بیانیه ای ضمن تأکید بر لزوم دست یابی به مناسبات پایدار و ایجاد رفاه و آسایش برای مردم دو کشور، به ویژه کمک به توسعه اقتصادی جمهوری اسلامی افغانستان، موافقت کردند تا برای دست یابی به راهبردهای مشترک در حوزه های مرتبط با امنیت ملی دو کشور مساعدت خویش را به کار گیرند.

۲۰۲/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس