تاریخ انتشار: ۲۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس می‌گوید: در حوزه‌ مد و لباس نه تنها قابلیت تولید داریم بلکه در جایگاهی هستیم که می‌توانیم با کشورهای اروپایی نیز رقابت کنیم. به گزارش ایسکانیوز حمید قبادی در حاشیه‌ بازدید از این نمایشگاه در رابطه با طراحی و مراحل پیش از تولید پوشاک ارائه شده توسط تولیدکنندگان […]

[ad_1]

دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس می‌گوید: در حوزه‌ مد و لباس نه تنها قابلیت تولید داریم بلکه در جایگاهی هستیم که می‌توانیم با کشورهای اروپایی نیز رقابت کنیم.

به گزارش ایسکانیوز حمید قبادی در حاشیه‌ بازدید از این نمایشگاه در رابطه با طراحی و مراحل پیش از تولید پوشاک ارائه شده توسط تولیدکنندگان داخلی گفت: در تعداد قابل توجهی از محصولات ارائه شده از طراحی کاملا ایرانی استفاده شده و این نشان می‌دهد ما در مراحل پیش از تولید شامل طراحی و مسائل مفهومی نیز شاهد حرکات ارزشمند هستیم.
قبادی با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری بر اقتصاد مقاومتی، ادامه داد: موضوع مد و لباس یکی از سهل‌الوصول‌ترین راه‌‌های عملی شدن، تبیین، تشریح و ترسیم اقتصاد مقاومتی در کشور است. کارشناسان ما بارها گفته‌اند که این حوزه به دلایل متعدد که مهم‌ترین آن‌ها پایین بودن نرخ سرمایه‌گذاری در این حیطه است، یکی از بهترین راه‌های رسیدن به اقدام و عمل در اقتصاد مقاومتی است.
او ضمن اشاره به کیفیت قابل قبول اجناس ایرانی تصریح کرد: این نمایشگاه پاسخ بسیاری از سوالات و ابهاماتی که در سطح جامعه و در سطح کشور -مخصوصا در بین مسئولان مبنی بر اینکه ممکن است ما ظرفیت کافی برای تولید کالای با کیفیت در داخل کشور نداشته باشیم- را می‌دهد.
حمید قبادی در ادامه با اشاره به این حقیقت که تعدادی از این کالاها توسط زنان سرپرست خانوار تولید شده‌اند، گفت: طبعا بانوان سرپرست در این نمایشگاه به عنوان اجزای تشکیل دهنده‌ی موضوع می‌توانند بسیار موثر باشند. این گروه از افراد که تحت عنوان گروه‌های کوثر از آن‌ها یاد می‌شود، با پایین نگه داشتن هزینه‌ها و بالا بردن سطح بهره‌وری موفق شده‌اند که در قالب‌های استاندارد کالاهای باکیفیتی را ارائه کنند.
او با اشاره به ذهنیت عمومی مردم در رابطه با کیفیت پایین کالاهای ایرانی ادامه داد: هرگاه این واژه‌ها به ذهن افراد می‌رسید از آن‌ها به عنوان کالای کم‌کیفیت یا ضعیف یاد می‌شد. اما در این نمایشگاه نه تنها این‌طور نیست بلکه ارائه‌ی کالای ارزشمند و با کیفیت در چارچوب اقتصاد مقاومتی توسط این گروه از افراد مایه‌ی افتخار است.
او در ادامه ضمن تشکر از مسئولان برگزاری نمایشگاه در شهرداری گفت: از شهرداری تهران به ویژه ستاد توانمندسازی زنان تشکر ویژه دارم. تلاش‌های مستمر آن‌ها و مداومت در برگزاری این نمایشگاه‌ها اتفاق بسیار مهمی است. همچنین از تولیدکنندگان بنام لباس ایرانی که در این نمایشگاه خوش می‌درخشند و باعث روشن نگه داشتن چراغ توانمندی در کشور هستند و این توانمندی را به سراسر کشور نشان می‌دهند، نیز تشکر و قدردانی می‌کنم.
دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس اجناس ارائه شده در این دوره از نمایشگاه را نسبت به دوره‌های گذشته، با کیفیت‌تر دانست و افزود: در این نمایشگاه با لطف الهی و تلاش دست‌اندرکاران، و هم‌افزایی که بین آن‌ها به وجود آمده، شاهد معرفی و عرضه‌ی محصولات با کیفیت ایرانی هستیم. به نظر من این دوره از نمایشگاه نسبت به گذشته از یک افزایش کیفیت برخوردار است و بخشی از ظرفیت ارزشمند و گسترده‌ی تولید ملی در بخش مد و لباس را به نمایش می‌گذارد.

۱۰۵۱۰۵

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس