تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] کارشناس حقوقی فوتبال کشور معتقد است اگر روادید هواداران کره جنوبی را لغو کنیم کره‌ای ها می‌توانند در بازی برگشت تلافی کنند. هوشنگ نصیرزاده، کارشناس حقوقی فوتبال کشور درباره مساله لغو روادید هواداران کره جنوبی به خبرنگار ورزشی ایلنا گفت: ایران می‌تواند این کار را انجام دهد و مانع ورود هواداران کره جنوبی به […]

[ad_1]

کارشناس حقوقی فوتبال کشور معتقد است اگر روادید هواداران کره جنوبی را لغو کنیم کره‌ای ها می‌توانند در بازی برگشت تلافی کنند.

هوشنگ نصیرزاده، کارشناس حقوقی فوتبال کشور درباره مساله لغو روادید هواداران کره جنوبی به خبرنگار ورزشی ایلنا گفت: ایران می‌تواند این کار را انجام دهد و مانع ورود هواداران کره جنوبی به کشور بشود. هواداران کره از طریق فدراسیون این کشور باید برای دریافت ویزا اقدام کنند که ایران می‌تواند تنها برای کادرفنی، بازیکنان و پزشکان این تیم روادید صادر کند.


وی در خصوص اینکه ایران می‌تواند چنین اقدامی کند و بار حقوقی برای فدراسیون فوتبال دارد یا خیر، گفت: خیر، بعید است کره‌ای‌ها به جایی شکایت کنند. آن‌ها می‌توانند در بازی برگشت این کار ما را تلافی کنند و برای ما محدودیت ایجاد کنند اما به جایی شکایت نمی‌کنند.


 وی درباره اینکه ایران از چه طریق باید برای این موضوع اقدام کند، گفت: ایران باید با رایزنی با وزارت خارجه وارد این موضوع شود.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس