تاریخ انتشار: ۱۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] دومین دوره مسابقات والیبال قهرمانی امیدهای آسیا به میزبانی جمهوری اسلامی ایران و در شهر اردبیل برگزار می شود. به گزارش ایسکانیوز از فدراسیون والیبال، دومین دوره مسابقات والیبال قهرمانی امیدهای زیر ۲۳ سال آسیا ۱۱ تا ۱۹ اردیبهشت ماه سال آینده به میزبانی اردبیل برگزار می شود.در این رقابت ها ۱۶ کشور آسیایی […]

[ad_1]

دومین دوره مسابقات والیبال قهرمانی امیدهای آسیا به میزبانی جمهوری اسلامی ایران و در شهر اردبیل برگزار می شود.

به گزارش ایسکانیوز از فدراسیون والیبال، دومین دوره مسابقات والیبال قهرمانی امیدهای زیر ۲۳ سال آسیا ۱۱ تا ۱۹ اردیبهشت ماه سال آینده به میزبانی اردبیل برگزار می شود.
در این رقابت ها ۱۶ کشور آسیایی شرکت می کنند که تیم های متقاضی تا آبان ماه سال جاری فرصت ثبت نام در این رقابت ها را دارند.
این مسابقات در دو سالن و روزانه هشت مسابقه پیگیری می شود که در دور مقدماتی ۱۶ تیم شرکت کننده در چهار گروه چهار تیمی با یکدیگر مسابقه می دهند.
گفتنی است تیم های قهرمان و نایب قهرمان این رقابت ها مجوز حضور در مسابقات جهانی که مردادماه سال آینده به میزبانی مصر برگزار می شود، به دست می آورند.
نخستین دوره مسابقات والیبال قهرمانی زیر ۲۳ سال مردان آسیا در سال ۹۴ در شهر «نای پی داو» میانمار برگزار و تیم ایران قهرمان این دوره از رقابتها شد.

۶۰۷/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس