تاریخ انتشار: ۲۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] در دهمین روز از رقابت‌های المپیاد جهانی شطرنج تیم ملی مردان مقابل نروژ شکست خورد و بانوان نیز به تساوی مقابل آرژانتین بسنده کردند. به گزارش ایلنا، دهمین دور از رقابت‌های شطرنج المپیاد جهانی باکو با یک تساوی و یک شکست برای نمایندگان ایران همراه بود. تیم ملی مردان کشور در این […]

[ad_1]

در دهمین روز از رقابت‌های المپیاد جهانی شطرنج تیم ملی مردان مقابل نروژ شکست خورد و بانوان نیز به تساوی مقابل آرژانتین بسنده کردند.

به گزارش ایلنا، دهمین دور از رقابت‌های شطرنج المپیاد جهانی باکو با یک تساوی و یک شکست برای نمایندگان ایران همراه بود.


تیم ملی مردان کشور در این دور به مصاف تیم نروژ که مگنوس کارلسن مرد شماره یک شطرنج جهان را در اختیار دارد رفت. کارلسن در این دیدار بر روی میز یک با احسان قائم مقامی بازی کرد و به پیروزی رسید. شاهین لرپری زنگنه در یک دیدار تمام ایرانی مقابل آرین طاری بازیکن نروژی ایرانی تبار باخت.


علیرضا فیروزجا نیز مقابل حریف شکست خورد و پرهام مقصودلو به تنها تساوی این دیدار دست پیدا کرد تا ایران این دیدار را با نتیجه ٣/۵ بر ٠/۵ واگذار کند. در بخش بانوان نیز ایران به تساوی ٢-٢ مقابل آرژانتین رضایت داد.


خادم الشریعه و پورکاشیان در این دیدار مساوی کردند و غزل حکیمی فرد با پیروزی و میترا حجازی پور با شکست کار خود را به پایان رساندند. دور پایانی رقابت‌های المپیاد جهانی شطرنج از ساعت ١١/٣٠ فردا برگزار خواهد شد.


 


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس