تاریخ انتشار: ۲۷ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] تیم ملی بسکتبال ایران با پیروزی مقابل اردن به فینال مسابقات بسکتبال آسیا چلنج رسید. به گزارش ایلنا، تیم ملی بسکتبال ایران با پیروزی ۷۴ بر ۶۳ مقابل اردن در مرحله نیمه نهایی مسابقات بسکتبال آسیا چلنج که در تهران در حال برگزاری است به فینال این رقابت‌ها رسید. بازیکنان اردن با […]

[ad_1]

تیم ملی بسکتبال ایران با پیروزی مقابل اردن به فینال مسابقات بسکتبال آسیا چلنج رسید.

به گزارش ایلنا، تیم ملی بسکتبال ایران با پیروزی ۷۴ بر ۶۳ مقابل اردن در مرحله نیمه نهایی مسابقات بسکتبال آسیا چلنج که در تهران در حال برگزاری است به فینال این رقابت‌ها رسید.


بازیکنان اردن با تکیه بر «دار تاکر» گارد رأس آمریکایی خود، بازی را بهتر شروع کردند و ۷ بر ۲ از ایران پیش افتادند و کوارتر نخست را ۱۸ بر ۱۶ به سد خود پایان دادند. در کوارتر دوم اما جریان بازی تغییر کرد و تیم ایران ۱۹ بر ۱۰ به پیروزی رسید. حامد حدادی در پایان نیمه اول یک  امتیاز و ۱۴ ریباند به نام خود ثبت کرد.


نقطه اتکای تیم اردن در تک تک لحظات این دیدار بازیکن آمریکایی آنها بود که در سال‌های ۲۰۱۰ و ۲۰۱۱ قهرمان رقابت اسلم دانک در دی-لیگ آمریکا شده بود.


کوارتر سوم ۲۲ بر ۱۸ به سد اردن تمام شد تا بازی به اوج هیجان خود برسد. تا به حال در این تورنمنت هیچ تیمی مثل اردن برابر ایران مقاومت نکرده بود. کوارتر چهارم این بازی با نتیجه ۲۱ بر ۱۳ به سود ایران و این دیدار با حساب ۷۴ بر ۶۳ به پایان رسید تا ایران برای سومین بار متوالی راهی فینال آسیا چلنج شود. ایران در ۲ دوره قابل به عنوان قهرمانی رسیده بود


حامد حدادی در این بازی ۲۶ امتیاز و ۲۰ ریباند و دار تاکر ۲۵ امتیاز و ۵ به نام خود ثبت کردند.


 تیم ایران فردا در بازی فینال به مصاف برنده دیدار تیم‌های عراق – کره جنوبی خواهد رفت.


 


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس