تاریخ انتشار: ۱۹ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران اقدام تروریستی انفجار بیمارستانی در مرکز کویته پاکستان را بشدت محکوم کرد. به گزارش ایسکانیوز، بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امورخارجه جمهوری اسلامی ایران اقدام تروریستی انفجار بیمارستانی در مرکز کویته پاکستان که منجر به کشته و مجروح شدن جمعی از وکلا، خبرنگاران و افراد غیر نظامی بی […]

[ad_1]

سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران اقدام تروریستی انفجار بیمارستانی در مرکز کویته پاکستان را بشدت محکوم کرد.

به گزارش ایسکانیوز، بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امورخارجه جمهوری اسلامی ایران اقدام تروریستی انفجار بیمارستانی در مرکز کویته پاکستان که منجر به کشته و مجروح شدن جمعی از وکلا، خبرنگاران و افراد غیر نظامی بی گناه شد، را به شدت محکوم کرد.

وی بیان داشت: نحوه برخورد با افراط گرایی و تروریسم تکفیری دهشتناکی که متاسفانه با حمایت برخی از دولت های منطقه صورت می پذیرد ، سبب گسترش روزافزون موج خشونت و ترور شده است و به عنوان یک ضرورت فوری باید تمامی وجدان های آگاه و بیدار در جامعه جهانی بخصوص در این منطقه با تمام توان به منظور جلوگیری و توقف هرچه سریعتر اینگونه کشتارهای ددمنشانه اقدام عاجل بعمل آورند.

قاسمی تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران بر این باور بوده و است که تنها با یک عزم جهانی و بدور از معیارهای دوگانه می توان بر این پدیده شوم و هولناک و غیر قابل تصور فائق آمد.

سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران ضمن همدردی با دولت و ملت پاکستان این حادثه غم انگیز را به تمامی بازماندگان قربانیان این حادثه تروریستی تسلیت گفت.

۲۰۱/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس