تاریخ انتشار: ۱۷ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] سایت بیزینس اینسایدر که اتفاقات مهم دنیا را معمولا پیش‌بینی و تحلیل می‌کند، برای کاروان ایران شانس کسب ۵ مدال طلا در المپیک ریو را متحمل دانست. به گزارش “ورزش سه”، روز اول المپیک ریو رو به اتمام است و کسب رتبه ششمی الهه احمدی بهترین عملکرد ورزشکاران نخستین روز بود. حالا رشته‌های پرامید […]

[ad_1]

سایت بیزینس اینسایدر که اتفاقات مهم دنیا را معمولا پیش‌بینی و تحلیل می‌کند، برای کاروان ایران شانس کسب ۵ مدال طلا در المپیک ریو را متحمل دانست.

به گزارش “ورزش سه”، روز اول المپیک ریو رو به اتمام است و کسب رتبه ششمی الهه احمدی بهترین عملکرد ورزشکاران نخستین روز بود. حالا رشته‌های پرامید و مدال‌آور ایران هنوز کارشان را آغاز نکرده‌اند اما سایت تخصصی بیزینس اینسایدر که معمولا اتفاقات مهم دنیا را در زمینه‌های مختلف تحلیل و پیش‌بینی می‌کند، ادعا کرد که ایران توانایی کسب ۵ مدال طلا را در ریو خواهد داشت.

این سایت از فرزان عاشورزاده(تکواندو)، کیانوش رستمی و سهراب مرادی (وزنه‌برداری)، حسن رحیمی (کشتی آزاد) و حمید سوریان (کشتی فرنگی) به عنوان بخت‌های نخست کسب مدال طلا در المپیک ریو نام برده است.

با این حال این اسامی جزو لیست امیدهای کسب مدال ایران در ریو هستند و در همین ۳ رشته و در کنار این‌ها ورزشکاران دیگری هم هستند که به کسب مدال آنها امید زیادی است.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس