تاریخ انتشار: ۰۲ مرد ۱۳۹۵

[ad_1]  تدبیر۲۴:  مجمع آسیایی توسعه پایدار سازمان ملل امروز در مقر دفاتر سازمان ملل برای آسیا در بانکوک پایتخت تایلند آغاز به کار کرد و ریاست آن به پیشنهاد شمشاد اختر، دبیر اجرایی کمیسیون اقتصادی اجتماعی آسیا و اقیانوسیه سازمان ملل، به ایران واگذار شد. دکتر معصومه ابتکار، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت […]

[ad_1]

 تدبیر۲۴:  مجمع آسیایی توسعه پایدار سازمان ملل امروز در مقر دفاتر سازمان ملل برای آسیا در بانکوک پایتخت تایلند آغاز به کار کرد و ریاست آن به پیشنهاد شمشاد اختر، دبیر اجرایی کمیسیون اقتصادی اجتماعی آسیا و اقیانوسیه سازمان ملل، به ایران واگذار شد.

دکتر معصومه ابتکار، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست که برای شرکت در این مجمع در بانکوک بسر می برد با این پیشنهاد عهده دار این کرسی شد.

این اجلاس به عنوان مرجع مرتبط با توسعه اقتصادی، اجتماعی و محیط زیستی کشورهای آسیا – اقیانوسیه و با حضور وزیران و مقامات ارشد محیط زیست این منطقه به مدت دو روز در بانکوک ادامه می یابد. دوره اجرایی اهداف توسعه پایدار در آخر سال ۲۰۱۵ میلادی پایان می یابد و تعیین و شناسایی اهداف توسعه پایدار برای سال ۲۰۱۶ به بعد در دستور کار است. قرار است نتایج نشست های منطقه ای توسعه پایدار که توسط کمیسیون های منطقه ای اقتصادی – اجتماعی سازمان ملل برگزار می شود به اجلاس سران ارائه شود.

اجلاس تایلند به عنوان نشست منطقه ای مرتبط با مجمع عالیرتبه سیاسی توسعه پایدار، عهده دار شناسایی دستور کار منطقه ای توسعه و ارائه سازوکارهای مالی ممکن برای اجرای اهداف توسعه پایدار است.

مجمع آسیایی توسعه پایدار سازمان ملل امروز، پنجشنبه در مقردفاتر سازمان ملل برای آسیا در بانکوک آغاز به کار کرد. 

[ad_2]

منبع :تدبیر ۲۴

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس