تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] ملی‌پوشان بیلیارد ایران در رشته ناین بال انفرادی به مصاف حریفان خود رفتند و در ادامه از دستیابی به مدال در این رشته بازماندند. به گزارش ایسکانیوز، بیلیارد و بولس، نخستین دوره رقابت‌های ورزش‌های بیلیاردی قهرمانی آسیا سوم تا یازدهم مهر ماه به میزبانی کشور امارات (فجیره) در رشته‌های اسنوکر ۱۵ توپ، تیمی، شش […]

[ad_1]

ملی‌پوشان بیلیارد ایران در رشته ناین بال انفرادی به مصاف حریفان خود رفتند و در ادامه از دستیابی به مدال در این رشته بازماندند.

به گزارش ایسکانیوز، بیلیارد و بولس، نخستین دوره رقابت‌های ورزش‌های بیلیاردی قهرمانی آسیا سوم تا یازدهم مهر ماه به میزبانی کشور امارات (فجیره) در رشته‌های اسنوکر ۱۵ توپ، تیمی، شش توپ، ناین بال انفرادی، ناین بال تیمی و ایت بال چینی در دو بخش آقایان و بانوان برگزار می‌شود.

محمدعلی پردل در دومین روز رقابت‌های ورزش‌های بیلیاردی قهرمانی آسیا در رشته ناین بال به مصاف عبداله الشماری رفت و با نتیجه ۹ بر ۸ به پیروزی رسید و به مرحله یک چهارم پایانی صعود کرد. وی در این مرحله برای دومین مرتبه در مقابل هان هاکسیانگ حریف قدرتمند چینی قرار گرفت و ۹ بر ۳ بازی را واگذار کرد و حذف شد.

علی مقصود دیگر ملی‌پوش پاکت بیلیارد ایران با قبول شکست ۹ بر ۶ در مقابل محمد شریف فلسطینی از دور این رقابت‌ها کنار رفت و تیم ایران در رشته ناین بال انفرادی موفق به کسب مدال نشد.

تیم ملی بیلیارد ایران با حضور سهیل واحدی، امیر سرخوش، آرمان دیناروند و مهران ارشادی در رشته اسنوکر، محمدعلی پردل، علی مقصود، کاوه زرعکانی در رشته پاکت بیلیارد، ساسان لشکری در رشته بیلیارد سه توپ ودر بخش بانوان اکرم محمدی، بهناز اقدم، نادیا کامران، در رشته اسنوکر و مریم ایزدی، پریسا منگلی، اکرم محمدی در رشته ناین بال در این رقابت‌ها حضور دارد.

۷۰۲/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس