تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] تیم ملی تنیس روی میز بزرگسالان مردان ایران با یک پله صعود در رده ۲۸ رنکینگ تیمی جهان قرار گرفت، اما تیم بانوان بدن تغییر جایگاه همچنان چهل و هشتم است.  به گزارش ایلنا،  فدراسیون جهانی تنیس روی میز (ITTF) در ماه سپتامبر رده بندی جدیدی را منتشر کرد. بر اساس این رده بندی […]

[ad_1]

تیم ملی تنیس روی میز بزرگسالان مردان ایران با یک پله صعود در رده ۲۸ رنکینگ تیمی جهان قرار گرفت، اما تیم بانوان بدن تغییر جایگاه همچنان چهل و هشتم است.

 به گزارش ایلنا،  فدراسیون جهانی تنیس روی میز (ITTF) در ماه سپتامبر رده بندی جدیدی را منتشر کرد. بر اساس این رده بندی به جز تیم بزرگسالان بانوان ایران ، بقیه تیم‌های ملی ایران صعود کردند.


 در ماه سپتامبر ۲۰۱۶ تیم مردان ایران برای نخستین بار در رنکینگ تیمی کشورها از سال ۲۰۰۳ که توسط فدراسیون جهانی راه اندازی شده است در جایگاه ۲۸ قرار گرفته است. ملی پوشان ایران در لیست قبلی این رنکینگ در مکان ۲۹ قرار داشتند.    

در بخش زنان، تیم ملی ایران بدون تغییر در مکان ۴۶ جهان ایستاد.

در بخش تیم‌های ملی جوانان، تیم پسران ایران با یازده پله صعود نسبت به لیست قبلی رنکینگ جهان در مکان ۳۸ قرار گرفت و در بخش دختران نیز تیم ایران با دو پله صعود در مکان ۵۵ دنیا ایستاد .


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس