تاریخ انتشار: ۲۹ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] مدیرکل آژانس بین‌الملل انرژی اتمی تاکید کرد: ایران به اجرای تعهدات هسته‌ای‌اش تحت برنامه جامع اقدام مشترک پایبند بوده است. به گزارش ایلنا، یوکیا آمانو در بیانیه خود در افتتاحیه اجلاس شورای حکام درخصوص راستی‌آزمایی و نظارت از برنامه هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران تحت مصوبه ۲۲۳۱ گفت: این گزارش، نتایج راستی‌آزمایی و نظارت بر […]

[ad_1]

مدیرکل آژانس بین‌الملل انرژی اتمی تاکید کرد: ایران به اجرای تعهدات هسته‌ای‌اش تحت برنامه جامع اقدام مشترک پایبند بوده است.

به گزارش ایلنا، یوکیا آمانو در بیانیه خود در افتتاحیه اجلاس شورای حکام درخصوص راستی‌آزمایی و نظارت از برنامه هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران تحت مصوبه ۲۲۳۱ گفت: این گزارش، نتایج راستی‌آزمایی و نظارت بر اقدام‌های آژانس، تحت مصوبه ۲۲۳۱ شورای امنیت را خلاصه می‌کند.


وی ادامه داد: این اقدام‌ها با روند‌های محافظتی استاندارد آژانس سازگار و همگون است. این گزارش واقعیت‌ها را به طور عینی و حقیقی بیان کرده و شامل اطلاعات مرتبط با آژانسی است که می‌تواند با دولت‌های عضو به اشتراک گذاشته شود.


مدیرکل آژانس بین‌الملل انرژی اتمی ما هم‌اینک در مراحل اولیه فرآیندی هستیم که به توجه دائم و دقیق از سوی همه اعضا ذینفع نیازمند است، اظهار داشت: همه اعضا ذینفع تلاش کرده‌اند که اجرای آن را ممکن کنند. در ماه‌ها و سال‌های آینده،‌ تعهد قوی و ادامه‌دار همه طرف‌ها برای اجرای پایدار آن مورد نیاز است.


آمانو تاکید کرد: آژانس به راستی‌آزمایی انحراف نداشتن مواد هسته‌ای – که از سوی ایران تحت توافق‌نامه پادمان‌ها اعلام شد – ادامه می‌دهد.


 


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس