تاریخ انتشار: ۲۲ فرو ۱۳۹۵
ولایتی:

رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: قدرت دفاعی ایران با آقای جان کری ارتباطی ندارد که بخواهد درباره آن صحبت کند.

به گزارش “گذارنیوز” علی اکبر ولایتی عصر یکشنبه در حاشیه دیدار با وزیر خارجه استونی در جمع خبرنگاران در مورد اظهارات اخیر وزیر خارجه آمریکا مبنی بر اینکه قدرت دفاعی ایران را در منطقه باید محدود کنیم، با بیان اینکه قدرت دفاعی ایران به کسی ارتباط ندارد، گفت: ما در مورد قدرت دفاعی خودمان با هیچ کس مذاکره نمی کنیم.

رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام ادامه داد: قدرت دفاعی ایران با آقای جان کری ارتباطی ندارد که بخواهد درباره آن صحبت کند.

ولایتی یادآور شد: آمریکایی ها از این صحبت ها در طی این ۳۷ سالی که از انقلاب می گذرد زیاد کرده اند؛ بنابر این هیچ اعتنایی به سخنان بی پایه آنها نمی شود.

وی افزود: قدرت دفاعی ملت ایران برای حفظ تمامیت ارضی، اقتدار، استقلال و دستاوردهای انقلابی خودشان است که به آن نیاز دارند.

مشاور مقام معظم رهبری اظهارکرد: ایران بر اساس خودکفایی خود به این درجه از قدرت رسیده است و برای اینکه از دستاوردهای خودش دفاع کند از آقای کری اجازه نمی گیرد.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس