تاریخ انتشار: ۲۶ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] تیم ملی بسکتبال کشورمان با پیروزی مقابل هند به نیمه نهایی مسابقات آسیا چلنج صعود کرد. به گزارش ایلنا، تیم ملی بسکتبال ایران با پیروزی ۷۷ بر ۴۷  مقابل هند به نیمه نهایی مسابقات بسکتبال آسیا چلنج که در تهران در حال برگزاری است، رسید. بازی با ریتم کندی شروع شد و […]

[ad_1]

تیم ملی بسکتبال کشورمان با پیروزی مقابل هند به نیمه نهایی مسابقات آسیا چلنج صعود کرد.

به گزارش ایلنا، تیم ملی بسکتبال ایران با پیروزی ۷۷ بر ۴۷  مقابل هند به نیمه نهایی مسابقات بسکتبال آسیا چلنج که در تهران در حال برگزاری است، رسید.


بازی با ریتم کندی شروع شد و امتیازات نزدیک به هم روی تابلو ثبت می‌شد. نتیجه کوارتر نخست ۱۸ بر ۱۴ و کوارتر دوم ۲۰ بر ۱۷ به سود ایران بود. در پایان نیمه نخست، حامد حدادی ۱۱ امتیاز و ۱۶ ریباند و اوشین ساهاکیان ۹ امتیاز و ۶ ریباند برای تیم ایران کسب کردند.


شاهکار بازیکنان ایران در کوارتر سوم رقم خورد که ۲۶ بر ۲ پیروز شدند. نتیجه کوارتر پایان ۱۳ بر ۱۴ به سود هند بود تا بازی در نهایت با حساب ۷۷ بر ۴۷ به سود ایران به پایان برسد. 


حامد حدادی در این بازی ۱۷ امتیاز و ۲۳ ریباند کسب کرد.


تیم ایران فردا به مصاف برنده دیدار تیم‌های اردن و ژاپن خواهد رفت.


پیش از این بازی دو تیم عراق و چین به مصاف هم رفتند که تیم عراق در یک دیدار پرهیجان و در حالی که از حریف خود عقب بود، موفق شد با نتیجه ۸۵ بر ۷۹ به پیروزی برسد و به مرحله نیمه نهایی مسابقات بسکتبال آسیا چلنج صعود کند.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس