تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۴

علیرغم ابلاغ دستورالعمل آزادی سازی نرخ بلیت هواپیما، این شرکت به منظور حفظ شئونات عزاداری رحلت حضرت ختمی مرتبت پیامبر رحمت (ص) هچیگونه افزایش قیمت را اعمال نخواهد کرد.

روابط عمومی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد: علیرغم ابلاغ دستورالعمل آزادی سازی نرخ بلیت هواپیما، این شرکت به منظور حفظ شئونات عزاداری رحلت حضرت ختمی مرتبت پیامبر رحمت (ص) هچیگونه افزایش قیمت را اعمال نخواهد کرد.

به گزارش ایرنا ، روابط عمومی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران تاکید کرده است که با توجه به ایام عزاداری رحلت پیامبر گرامی اسلام، امام حسن مجتبی (ع) و در توالی آن شهادت ثامن الحج حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) قیمت بلیت های خود را افزایش نخواهد داد.

بر اساس این گزارش، هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران همچنان خود را همانند ایام اربعین حسینی موظف به ارائه خدمت به زائران و هموطنان در این ایام می داند و قیمت های بلیت های خود را افزایش نمی دهد.

در اربعین حسینی اواخر هفته گذشته تعدادی از آژانس های خدمات مسافرت قیمت بلیت پروازهای چارتری را تا حدود ۵۰۰ هزار تومان افزایش دادند و این احتمال وجود دارد که در ایام شهادت امام رضا (ع) قیمت بلیت هواپیما از تهران و سایر شهرهای ایران به مشهد مقدس افزایش قابل توجهی پیدا کند.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس