تاریخ انتشار: ۳۱ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] سخنگوی وزارت امور خارجه ایران اقدام تروریستی در شهر غازی آنتب ترکیه را که به کشته و مجروح شدن تعداد قابل توجهی از شهروندان این کشور منجر شد را شدیداً محکوم کرد. به گزارش ایسکانیوز ، “بهرام قاسمی” سخنگو و رئیس مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه ای وزارت امور خارجه کشورمان ضمن محکوم کردن […]

[ad_1]

سخنگوی وزارت امور خارجه ایران اقدام تروریستی در شهر غازی آنتب ترکیه را که به کشته و مجروح شدن تعداد قابل توجهی از شهروندان این کشور منجر شد را شدیداً محکوم کرد.

به گزارش ایسکانیوز ، “بهرام قاسمی” سخنگو و رئیس مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه ای وزارت امور خارجه کشورمان ضمن محکوم کردن اقدام تروریستی در شهر غازی آنتب ترکیه را که به کشته و مجروح شدن تعداد قابل توجهی از شهروندان این کشور منجر شد را شدیداً محکوم و ضمن همدردی با ملت و دولت ترکیه این اقدام پلید ضد انسانی را به خانواده قربانیان این حادثه تسلیت گفت .

وی افزود: انجام این نوع اقدامات تروریستی در یک محفل عروسی و کشتار مردم بی دفاع و غیر نظامی بار دیگر بوضوح اهداف شوم و پلید ضد بشری تروریسم تکفیری را به نمایش گذاشته وگویای آن است که این پدیده خطرناک و شوم چگونه در رسیدن به اهداف غیر انسانی و نامیمون و شوم خود جامعه جهانی را تهدید می نماید .

قاسمی تصریح کرد: این اقدامات افراطیون تکفیری، صلح و ثبات کشورهای منطقه را هدف قرار داده و نیازمند مقابله جدی کشورهای منطقه با این پدیده خشونت آمیز می باشد.

۲۰۲/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس