تاریخ انتشار: ۰۸ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران ، انفجار تروریستی امروز استان کربلا توسط گروهک تروریستی – تکفیری داعش را به شدت محکوم کرد.  به گزارش ایسنا، بهرام قاسمی ضمن ابراز همدردی با دولت و ملت عراق و خانواده قربانیان این اقدام پلید و ضد بشری اظهار کرد: تروریست‌های تکفیری در حالی دست به […]

[ad_1]

سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران ، انفجار تروریستی امروز استان کربلا توسط گروهک تروریستی – تکفیری داعش را به شدت محکوم کرد.

 به گزارش ایسنا، بهرام قاسمی ضمن ابراز همدردی با دولت و ملت عراق و خانواده قربانیان این اقدام پلید و ضد بشری اظهار کرد: تروریست‌های تکفیری در حالی دست به این گونه جنایات و کشتار مردم بی‌گناه می‌زنند که می‌دانند روزهای پایانی عمرشان را در عراق سپری می‌کنند.

قاسمی اینگونه اقدامات کور و ددمنشانه را واکنشی به شکست‌های پی در پی تروریست‌ها از ارتش و نیروهای مردمی عراق دانست و گفت: امیدواریم با همت دولت، ارتش، نیروهای مردمی و با وحدت، یکپارچگی و همدلی همه طوایف و مذاهب و اقوام عراقی سایه شوم تروریسم هر چه سریعتر در عراق و منطقه ریشه کن و همه مردم  این کشور در صلح و آرامش در کنار یکدیگر برای بازگشت امنیت و بازسازی کشور خود تلاش کنند.

[ad_2]

منبع:عصرایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس