تاریخ انتشار: ۲۶ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] فرمانده ناجا بااشاره به ناامنی اقصی نقاط جهان و منطقه خصوصاً کشورهای پیرامونی گفت: خوشبختانه جمهوری اسلامی ایران از امنیت شایسته و مطلوب یک کشور اسلامی برخوردار است و نیروی انتظامی نقش مهم و منحصر به فردی در ایجاد و تامین این امنیت برعهده دارد. به گزارش ایسنا، سردار حسین اشتری در همایش خانوادگی […]

[ad_1]

فرمانده ناجا بااشاره به ناامنی اقصی نقاط جهان و منطقه خصوصاً کشورهای پیرامونی گفت: خوشبختانه جمهوری اسلامی ایران از امنیت شایسته و مطلوب یک کشور اسلامی برخوردار است و نیروی انتظامی نقش مهم و منحصر به فردی در ایجاد و تامین این امنیت برعهده دارد.

به گزارش ایسنا، سردار حسین اشتری در همایش خانوادگی فرماندهان و معاونان عالی نیروی انتظامی که در مشهد برگزار شد، ضمن تبریک دهه کرامت و میلاد با سعادت حضرت امام رضا (ع)، اظهار داشت: از اینکه توفیق پیدا کردیم در این ایام خاص و وی‍ژه زائر علی بن موسی الرضا (ع) باشیم، خدا را شاکر هستیم.

وی، توفیقات نیروی انتظامی از سال گذشته تاکنون را مثبت ارزیابی کرد و گفت: آنچه مایه سربلندی و افتخار ما است، چیزی جز لطف و عنایت آقا امام رضا (ع) به خادمان خود در نیروی انتظامی و تلاش این مجموعه برای برقراری امنیت و آرامش جامعه نبوده است.

وی از سال ۹۴ به عنوان سال پرکاری برای ناجا نام برد و با اشاره به توفیقات بدست آمده، گفت: یکی از بهترین توفیقات، شرفیابی کلیه فرماندهان به محضر مقام معظم رهبری در نوزدهم اردیبهشت ماه بود.

فرمانده ناجا به ابراز رضایت مقام معظم رهبری از عملکرد پلیس در سال ۹۴ اشاره کرد و گفت: معظم له، حتی با ذکر اسم، رضایت خود را در خصوص مناسبت هایی نظیر انتخابات، مراسم دهه فجر، تعطیلات نوروز و اقداماتی که ناجا انجام داده بود، اعلام کردند؛ این احساس رضایت ولی امر مسلمانان جهان و فرماندهی معظم کل قوا ، بالا ترین هدیه برای فرماندهان، مدیران و کلیه کارکنان نیروی انتظامی هست.

سردار اشتری خاطر نشان کرد: از این بابت خدا را شاکریم و امیدواریم که رضایت فرماندهی معزز و معظم کل قوا را همیشه داشته باشیم؛ این رضایتمندی، بالاترین مدال افتخار برای کارکنان خدوم ناجا به شمار می آید.

این مقام عالی انتظامی کشور به مصداق معظم له مبنی بر “مجاهد فی سبیل الله” برای کارکنان ناجا اشاره کرد و گفت: “مجاهدان فی سبیل الله” تعبیر بزرگی است، امیدواریم به برکت آقا علی بن موسی الرضا (ع) این راه را بتوانیم با قدرت، سربلندی و با هوشمندی بیشتر ادامه بدهیم که حتما رضای خدا در آن خواهد بود.

وی گفت: امنیت، آرامش و آسایش امروز در کشور در سایه لطف الهی، عنایت خاصه آقا امام زمان (عج)، هدایت های مقام معظم رهبری، ایثارگری ایثارگران، شهامت همکاران عزیز و پایمردی مردم عزیزمان بوده است.

فرمانده ناجا ادامه داد: البته انسجامی که بحمدالله در مجموعه نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی هست در پایداری این امنیت نقش بسزایی دارد.

سردار اشتری به ناامنی اقصی نقاط جهان و منطقه خصوصاً کشورهای پیرامونی اشاره کرد و گفت: خوشبختانه جمهوری اسلامی ایران از امنیت شایسته و مطلوب یک کشور اسلامی برخوردار است؛ نیروی انتظامی نقش مهم و منحصر به فردی در ایجاد و تامین این امنیت برعهده دارد و بایستی بیشتر از گذشته برای این رسالت خطیر و مسئولیت سنگین خود تلاش کند.

براساس گزارش سایت پلیس، فرمانده ناجا در خاتمه به ضرورت توجه به خانواده اشاره کرد و گفت: خانواده های فرماندهان، مسئولان و کلیه کارکنان نیروی انتظامی پشتوانه و تکیه گاه محکمی برای پشتیبانی و نیل موفقیت در وظایف و رسالت پلیس به شمار می آیند.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس