تاریخ انتشار: ۱۵ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] مدیر امور بین‎الملل شرکت ملی نفت اعلام کرد که در صورت وجود تقاضا در بازار، ایران برای رساندن تولید روزانه نفت خود به چهار میلیون بشکه آمادگی دارد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی نفت و انرژی، سید محسن قمصری امروز (دوشنبه، ١۵ شهریور ماه) اعلام کرد: بسته به تقاضای موجود […]

[ad_1]

مدیر امور بین‎الملل شرکت ملی نفت اعلام کرد که در صورت وجود تقاضا در بازار، ایران برای رساندن تولید روزانه نفت خود به چهار میلیون بشکه آمادگی دارد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی نفت و انرژی، سید محسن قمصری امروز (دوشنبه، ١۵ شهریور ماه) اعلام کرد: بسته به تقاضای موجود در بازار، ایران آماده است ظرف ٢ تا سه ماه آینده تولید نفت خود را به روزانه چهار میلیون بشکه برساند.

وی در همایش نفت خام مؤسسه آرگوس، گفت: ما می‎توانیم با توجه به نیاز بازار، تولید نفت خام خود را افزایش دهیم.

به گفته مدیر امور بین‎الملل شرکت ملی نفت، ایران اکنون روزانه سه میلیون و ٨٠٠ هزار بشکه نفت خام تولید می‎کند.

قمصری همچنین اعلام کرد: شرکت ملی نفت ایران ممکن است در سه ماه نخست سال ٢٠١٧ میلادی، تولید روزانه خود را به چهار میلیون و ٣٠٠ هزار بشکه و در ٢ تا سه سال آینده، به پنج میلیون بشکه در روز برساند.

به گفته وی، بخش عمده ای از ظرفیت جدید تولید ایران، مربوط به نفت خام از نوع سنگین خواهد بود.

مدیر امور بین‎الملل شرکت ملی نفت ایران گفت: باور دارم که بازار بیشتر به نفت خام سنگین گرایش دارد و به همین دلیل است که ما در پی افزایش تولید چنین نفت خامی هستیم.

۶۰۲/۴۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس