تاریخ انتشار: ۲۰ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] از ساعت یک و پنج دقیقه بامداد چهارشنبه، بیستم مردادماه ۹۵ مصاف دیدنی والیبال ایران و لهستان در المپیک شروع شد.  به گزارش تابناک ورزشی، لهستان بازی اول خود را به ۳ بر صفر مقابل مصر برنده شد و آنها خودشان را مدعی قهرمانی می دانند. لوزانو امشب مقابل تیمی در المپیک قرار گرفت که آخرین […]

[ad_1]

از ساعت یک و پنج دقیقه بامداد چهارشنبه، بیستم مردادماه ۹۵ مصاف دیدنی والیبال ایران و لهستان در المپیک شروع شد. 

به گزارش تابناک ورزشی، لهستان بازی اول خود را به ۳ بر صفر مقابل مصر برنده شد و آنها خودشان را مدعی قهرمانی می دانند. لوزانو امشب مقابل تیمی در المپیک قرار گرفت که آخرین بار در بازی های تابستانی ۲۰۰۸ پکن سرمربی اش بود. لهستان و لوزانو امشب بار دیگر در المپیک هستند اما نه با هم، بلکه مقابل هم. 

بعد از شکست تیم ملی والیبال ایران در بازی اول، افکار عمومی نشان داد که با صعود تاریخی به المپیک و حضور در جمع بزرگان قناعت نمی کنند و همه از ستاره های والیبال خودشان پیروزی و صعود می خواهند!

 لهستان حریف امشب ایران غیر قابل شکست نیست اما لهستانی ها به طور کلی کلاس بالاتری در والیبال از ایران دارند و تلاش طبیعی آنها را پیروز بازی می کند اما ایرانی ها هرگاه چیزی بیشتر از یک تلاش را در زمین گذاشته اند بهترین ها را هم مغلوب شده اند مثل همین لیگ جهانی که در تهران لهستان بی شکست را زمینگیر کردند.

 

بازیکنان ایران:

پاسورها: سعید معروف (کاپیتان)، مهدی مهدوی

مدافعان میانی: محمد موسوی، عادل غلامی، مصطفی شریفات

قطر پاسورها: شهرام محمودی، امیر غفور

دریافت کنندگان قدرتی: میلاد عبادی پور، فرهاد قائمی، حمزه زرینی، مجتبی میرزاجانپور

لیبرو: سیامک مرندی

سرمربی: رائول لوزانو

 بازیکنان لهستان:

پاسورها: گژگوش لوماچ، فابیان دژیزگا

مدافعان میانی: متئوش بینیک، کارول کلوس، پیوتر نواکوفسکی

قطر پاسورها: داوید کونارسکی، بارتوش کورک

دریافت کنندگان قدرتی: رافال بوشک، بارتوش بدنوژ، میخال کوبیاک (کاپیتان)، متئوش میکا

لیبرو: پاول زاتورسکی

سرمربی: استفان آنتیگا


ست نخست/ایران ۱۷ – لهستان ۲۵

طبق معمول چندماه اخیر ، تیم لوزانو بازی های بزرگ را بد شروع کرد. تیم لهستان از همان ابتدا توانست با سرویس‌های کوبنده بازیکنان خود از ایران پیش بیافتد.

در امتیاز ۹ بر ۵ رائول لوزانو درخواست وقت استراحت فنی کرد. تا به اینجای لهستانی‌ها در زدن سرویس شرایط بسیار خوبی داشتند؛ ضمن اینکه لوزانو یک بار درخواست بازبینی مجدد کرد که شانس با لهستانی‌ها یار بود. مهدوی و غفور در امتیاز ۱۳ بر ۸ به سود لهستان جایگزین معروف و محمودی شدند. مهدوی بلافاصله در خط سرویس قرار گرفت و غفور هم جلو تور ایستاد تا به مدافعان ایران کمک کند.

اشتباه بین بازیکنان ایران و ناهماهنگی بین موسوی و مهدوی موجب شد تا لهستانی‌ها به امتیاز ۱۷ برسند و نتیجه بازی ۱۷ بر ۱۱ به سود آنها شود تا لوزانو برای دومین بار درخواست وقت استراحت فنی کند.

ایران(1) 16 - لهستان(2) 19 / نخستین ست پیروزی ایران در تاریخ المپیک

فرهاد قائمی در امتیاز ۱۹ بر ۱۲ جایگزین حمزه زرینی شد تا در دریافت عقب زمین به تیم ایران کمک کند. این در حالی است که غفور هم جایگزین شهرام محمودی شده بود. سرویس‌های خوب کوبیاک و اسپک‌های کم نقص کورک موجب شد تا لهستانی‌ها کاملاً بر بازی مسلط باشند و نتیجه بازی ۲۳ بر ۱۷ شود.

[ad_2]

منبع:تابناک ورزشی

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس