تاریخ انتشار: ۲۲ شهر ۱۳۹۵

مدیرکل دفتر توسعه شبکه‌های آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی از امضای تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه آزاد اسلامی و سازمان ملی استاندارد کشور در آینده نزدیک خبر داد. علیرضا ایرانبخش با اعلام این خبر به ایسکانیوز گفت: به منظور گسترش همکاری های علمی، آموزشی پژوهشی و استفاده از توانایی ها و قابلیت های فنی و تخصصی و بهره […]


مدیرکل دفتر توسعه شبکه‌های آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی از امضای تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه آزاد اسلامی و سازمان ملی استاندارد کشور در آینده نزدیک خبر داد.

علیرضا ایرانبخش با اعلام این خبر به ایسکانیوز گفت: به منظور گسترش همکاری های علمی، آموزشی پژوهشی و استفاده از توانایی ها و قابلیت های فنی و تخصصی و بهره گیری از تجارب و ظرفیت های دو طرف، این تفاهم نامه بین این دو مجموعه با حضور دکتر میرزاده و مهندس پیروزبخت به امضا خواهد رسید.

وی در ادامه گفت: موضوع این تفاهم نامه هم برقراری امکان تعامل، همکاری و هم افزایی بین دانشگاه آزاد و سازمان استاندارد به منظور تجمیع پتانسل نیروی انسانی و ظرفیت های متقابل فنی و آزمایشگاهی است که برای دست یابی به اهداف و ماموریت های سازمانی طرفین مورد بهره برداری قرار می گیرد.

۲۰۱۰۱منبع:ایسکانیوز

۰۰

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس