تاریخ انتشار: ۳۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایلنا به نقل از ایدرو معظمی در این بازدید با بیان اینکه امروزه جوانان خوش فکر، با استعداد و علاقمند در شرکت های دانش بنیان مشغول به کارند اظهار امیدواری کرد حمایت های معنوی و مادی از این شرکت ها موجب شکوفایی و بالارفتن راندمان کاری آنها شود. رئیس هیات […]

[ad_1]

به گزارش ایلنا به نقل از ایدرو معظمی در این بازدید با بیان اینکه امروزه جوانان خوش فکر، با استعداد و علاقمند در شرکت های دانش بنیان مشغول به کارند اظهار امیدواری کرد حمایت های معنوی و مادی از این شرکت ها موجب شکوفایی و بالارفتن راندمان کاری آنها شود.


رئیس هیات عامل ایدرو با اشاره به این که سازمان گسترش می تواند در حوزه بازاریابی و همچنین ارتباط گیری با داخل و خارج، کمک شایانی را انجام دهد اظهار داشت: ما در سازمان گسترش یک مدل برای حمایت از شرکت های دانش بنیان تعریف کردیم که بر اساس آن، اقدام می کنیم.


وی با تصریح به این که یکی از وظایف سازمان گسترش حمایت از صنایع پیشرفته(های تک) است، افزود :سازمان از طرح های مشتری محور در شرکت های دانش بنیان استقبال می کند و اکنون با توجه به حمایت خاصی که مهندس نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت از بخش خصوصی دارند و هم چنین اعتماد قابل ملاحظه ای که بخش خصوصی به مهندس نعمت زاده دارد، فضای بسیار خوبی برای حمایت از شرکت های دانش بنیان فراهم شده است.


دکتر معظمی با اشاره به این که سازمان گسترش یک سازمان توسعه ای است، حرکت به سمت طرح ها و پروژه های علمی را بسیار حائز اهمیت دانست.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس