تاریخ انتشار: ۲۱ اسف ۱۳۹۳

وزیر تعاون،‌کار و رفاه اجتماعی از ایجاد بیش از ۶۰۰ هزار شغل رسمی جدید در کشور خبر داد. به گزارش  گذارنیوز به نقل از روابط عمومی وزارت تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی، علی ربیعی در جلسه کارگروه اشتغال استان سمنان گفت: بیش از ۶۰۰ هزار بیمه شده جدید در کشور به جمع بیمه‌شدگان اضافه شدند. وی […]

وزیر تعاون،‌کار و رفاه اجتماعی از ایجاد بیش از ۶۰۰ هزار شغل رسمی جدید در کشور خبر داد.

کارگر

به گزارش  گذارنیوز به نقل از روابط عمومی وزارت تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی، علی ربیعی در جلسه کارگروه اشتغال استان سمنان گفت: بیش از ۶۰۰ هزار بیمه شده جدید در کشور به جمع بیمه‌شدگان اضافه شدند.

وی افزود: حدود ۲۳ میلیون شغل شناسایی شده ۱۵ میلیون شغل مربوط به بیمه‌شدگان هستند و بقیه این مشاغل از مشاغل غیر بیمه‌ای است.

ربیعی با اشاره به اقدامات دولت یازدهم در راستای ثبات اقتصادی کشور تصریح کرد: همه تلاش ما بر این بود که تحولات اقتصادی را پیش‌بینی‌ پذیر کنیم.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به پیش‌بینی‌ پذیر شدن نرخ ارز عنوان کرد: هم‌اکنون شاهد آن هستیم که نرخ سکه و دلار نیز به توازن رسیده و از صف‌های طولانی خرید سکه و دلار خبری نیست.

وی توجه به کارگاه‌های کوچک و بنگاه‌های کوچک و متوسط اقتصادی را از ملزومات امروز کشور عنوان و ادامه داد: حمایت از بخش‌های میانی تولید از محورهای توسعه و رشد اقتصادی کشور است.

وزیر تعاون، کار و رفاه‌ اجتماعی با اشاره به روند مذاکرات هسته‌ای کشورمان با کشورهای موسوم به ۱+۵ این مذاکرات را نشانه عزت و اقتدار نظام اسلامی ما عنوان و گفت: در مذاکرات هسته‌ای پرستیژ ملت ایران را ارتقاء بخشیده‌ایم.

ربیعی با اشاره به نوسانات موجود در قیمت جهانی نفت تاکید کرد: برای هر ۳ سناریوی ۴۰،۵۰ و ۶۰ دلاری بهای نفت برنامه‌ریزی کرده‌ایم.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تأکید بر لزوم توسعه صدور خدمات فنی و مهندسی به دیگر کشورهای دنیا، خاطر نشان کرد: صدور خدمات فنی و مهندسی در تفاهم‌نامه‌ای که با سازمان نظام مهندسی کشور منعقد شده در حال پیگیری است.

وی با اشاره به کاهش نرخ تورم در دولت تدبیر و امید از رشد اقتصادی بیشتر در سال آینده خبرداد و افزود : امیدواریم روزی به آرزوی ایرانیان برای رسیدن به تورم تک نرخی دست پیدا کنیم.

ربیعی ادامه داد : بحث کانونی امام (ره) حل موضوع نابرابری ، محرومیت و فقر بود بنابراین طرح مسکن اجتماعی با همراهی وزارت راه و شهرسازی را با همان موضوع امام راحل دنبال می کنیم .

وی خاطر نشان کرد: دولت یازدهم بلافاصله پس از روی کار آمدن برای اداره کشور برنامه‌ریزی انجام نداد بلکه این برنامه‌ریزی‌ها هشت سال در مرکز تحقیقات استراتژیک انجام شد و برنامه‌های دولت براساس آن سامان پیدا کرد بنابراین ما حق نداریم حتی یک ریال را بدون کار کارشناسی هزینه کنیم.

برچسب ها: برچسب‌ها, , , ,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس