تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] قائم مقام کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: در نیمه نخست سال جاری، ۲۶هزار فرصت شغلی توسط کمیته امداد امام خمینی(ره) در کشور ایجاد شده است. به گزارش ایسنا، سیدامیرمنصور برقعی در حاشیه کارگروه تخصصی اشتغال استان مرکزی در جمع خبرنگاران گفت: کمیته امداد امام خمینی(ره) تمام توان خود را جهت اشتغالزایی و  توانمندی سازی […]

[ad_1]

کارگاه صنایع دستی زنان سرپرست خانوار

قائم مقام کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: در نیمه نخست سال جاری، ۲۶هزار فرصت شغلی توسط کمیته امداد امام خمینی(ره) در کشور ایجاد شده است.

به گزارش ایسنا، سیدامیرمنصور برقعی در حاشیه کارگروه تخصصی اشتغال استان مرکزی در جمع خبرنگاران گفت: کمیته امداد امام خمینی(ره) تمام توان خود را جهت اشتغالزایی و  توانمندی سازی افراد تحت پوشش خود و خروج محرومان از پوشش حمایتی کمیته امداد به کار بسته است.

وی با بیان اینکه در سال گذشته، ۱۲۰ هزار فرصت شغلی در کشور ایجاد شد، افزود: علاوه بر این تا پایان سال گذشته ۱۳۵هزار طرح آماده دریافت اعتبارات و تهسیلات بودند و در شش ماه نخست امسال حدود ۲۶ هزار فرصت شغلی ایجاد شد که البته این رقم معمولا در نیمه دوم سال رشد سه برابری نسبت به نیمه اول سال دارد.

برقعی با بیان اینکه استان مرکزی جایگاه خاصی در عرصه‌های تولید، صنعت و خدمات رسانی دارد تصریح کرد: درصدی از نیازمندان تحت حمایت کمیته امداد که قادر به فعالیت وانجام کار هستند در طرح جدید استعدادسنجی شدند و زمینه برای تعریف طرح‌های اشتغالزایی علاوه بر طرح‌های موجود فراهم شد.

وی ادامه داد: سعی بر این است با کمک و هماهنگی با بانک‌ها و حمایت استانداری و تجربه حاصل شده در سه سفر اخیر رئیس جمهور به استان‌ها منابع بیشتری برای طرح‌های موجود فراهم شود و امید است طرح‌های مشاغل در این راستا به دو برابر افزایش یابد.


انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس