تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش گذارنیوز از آستارا، عارف باباش‌پور امروز در دیدار با فرمانده انتظامی این شهرستان بیان کرد: این امنیت و اقتدار پایدار در سایه تلاش شبانه‌روزی سبزپوشان نیروی انتظامی تحقق یافته است. باباش‌پور، بازاریان ویترین جامعه و پلیس را حافظ این ویترین خواند و افزود: اصناف در توسعه اقتصادی کشور نقش مهمی […]

[ad_1]

به گزارش گذارنیوز از آستارا، عارف باباش‌پور امروز در دیدار با فرمانده انتظامی این شهرستان بیان کرد: این امنیت و اقتدار پایدار در سایه تلاش شبانه‌روزی سبزپوشان نیروی انتظامی تحقق یافته است.


باباش‌پور، بازاریان ویترین جامعه و پلیس را حافظ این ویترین خواند و افزود: اصناف در توسعه اقتصادی کشور نقش مهمی دارند.


رئیس اتاق اصناف آستارا با اشاره به اینکه پلیس بدون ادعا برای تأمین آسایش و امنیت مردم تلاش می‌کند، اظهار کرد: باید قدردان تلاش‌های سبزپوشان نیروی انتظامی باشیم.


وی اذعان داشت: اکنون به واسطه اصناف آستارا بالغ بر ۱۵ هزار فرصت شغلی برای شهروندان این شهرستان ایجاد شده است.


باباش‌پور با بیان اینکه نقش اصلی ایجاد امنیت و آرامش پایدار در جامعه به‌عهده یگان‌های مرزبانی و انتظامی کشور است، گفت: بازاریان و اصناف می‌توانند با یک تدبیر درست به پلیس در انجام این وظیفه کمک کنند.


رئیس اتاق اصناف آستارا بالغ بر ۵ هزار واحد صنفی آستارا را دارای پروانه فعالیت عنوان کرد و افزود: امیدواریم رکودی که در بازار شاهد آن هستیم با تلاش و پیگیری‌های مسؤولان ذی‌ربط شهرستانی و استانی برطرف شود.


باباش‌پور تصریح کرد: پلیس و اصناف کنار یکدیگر می‌توانند مکمل کار آمد در راستای توسعه و پیشرفت کشور باشند.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس