تاریخ انتشار: ۰۲ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] تدبیر۲۴:  رئیس اتاق بازرگانی صنایع، معدن و کشاورزی ایران پیشنهاد کرد برای ایجاد یک ائتلاف گسترده میان بخش خصوصی و تأمین اجتماعی، در استانها میان اتاق بازرگانی و تشکل ها هسته ای ایجاد شود و  برای شروع کار اتاق بازرگانی تهران جلسه توجیهی برگزار کند. غلامحسین شافعی در نشست نمایندگان تشکل‌های کارفرمایی با مدیرعامل […]

[ad_1]

تدبیر۲۴:  رئیس اتاق بازرگانی صنایع، معدن و کشاورزی ایران پیشنهاد کرد برای ایجاد یک ائتلاف گسترده میان بخش خصوصی و تأمین اجتماعی، در استانها میان اتاق بازرگانی و تشکل ها هسته ای ایجاد شود و  برای شروع کار اتاق بازرگانی تهران جلسه توجیهی برگزار کند.

غلامحسین شافعی در نشست نمایندگان تشکل‌های کارفرمایی با مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی، گفت: تغییر رویکردی در تأمین اجتماعی آغاز شده که جای خوشحالی دارد، اما خیلی ها از آن بی اطلاع هستند  و بهتر است دیگران نیز بدانند و این موضوع مورد توجه قرار گیرد.

شافعی با اشاره به اینکه فعالیت‌های دکتر نوربخش بر اساس یک کار اعتقادی است، گفت: وی یک مدیر شریف و نجیب است و بستر خانوادگی شان بر این منوال است.

وی با بیان اینکه سازمان تأمین اجتماعی و همچنین ما فعالان اقتصادی مشکلاتی داریم، اظهار داشت: عاملان اصلی بروز این مشکلات در حاشیه امن قرار دارند.

شافعی افزود: مدیران اقتصادی اندیشه نیکوکاری دارند که اگر اعتماد میان تأمین اجتماعی و کارفرمایان بوجود بیاید، تغییر این دیدگاه در یک نگاه نیکوکارانه مود توجه قرار می گیرد .

[ad_2]

منبع :تدبیر ۲۴

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس