تاریخ انتشار: ۱۶ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایلنا از رشت،به مناسبت هفته بانکداری اسلامی روسای شعب، دوایر و کارشناس فرهنگی  بانک مهر اقتصاد گیلان با امامان جمعه شهرستان‌های آستانه، لاهیجان، لنگرود و رودسر دیدار و از نظرات آنها در راستای تحقق و ترویج بانکداری اسلامی بهره‌مند شدند. حجت اسلام ساجدی فومنی، عبدالله زاده، صدیق و روحانی از […]

[ad_1]

به گزارش ایلنا از رشت،به مناسبت هفته بانکداری اسلامی روسای شعب، دوایر و کارشناس فرهنگی  بانک مهر اقتصاد گیلان با امامان جمعه شهرستان‌های آستانه، لاهیجان، لنگرود و رودسر دیدار و از نظرات آنها در راستای تحقق و ترویج بانکداری اسلامی بهره‌مند شدند.


حجت اسلام ساجدی فومنی، عبدالله زاده، صدیق و روحانی از امامان جمعه شهرستان‌های آستانه، لاهیجان، لنگرود و رودسر بر ضرورت بانکداری اسلامی در کشور و استان تاکید کردند واظهار داشتند: مشروعیت بانک‌های ما براساس بانکداری اسلامی است و باید آموزش طرح بانکداری اسلامی در بانک‌های ما استمرار پیدا کند.


امامان جمعه شهرستان‌های آستانه، لاهیجان، لنگرود و رودسر بانکداری اسلامی موجب از بین رفتن ربا در جامعه و عامل شکوفایی اقتصاد و تحرک اقتصادی در کشور بر شمردند.


کارشناس فرهنگی بانک مهراقتصاد در این دیدار گفت: بانک مهر اقتصاد به عنوان یک بانک ارزشی متشکل از نیروهای بسیجی در زمینه تحقق شعار اقتصاد مقاومتی و بانکداری اسلامی تمام تلاش خود را بکار گرفته است.


حجت اسلام رفیعی پور افزود پرهیز از معاملات ربوی تحقق شعار اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل ، ایجاد اشتغال محوری ترین اصول بانک‌ مهر اقتصاد است.


وی عنوان کرد: بانک مهر اقتصاد با پرداخت تسهیلات تکلیفی و کمک به اقشار آسیب پذیر، اقدامات ارزنده‌ای در ایجاد اشتغال وحمایت از نیازمندان صورت داده است.


کارشناس فرهنگی بانک مهر اقتصاد به اقدمات انجام شده این بانک زمینه ترویج و فرهنگ سازی بانکداری اسلامی گفت: اخذ تائیدیه شرعی تمامی قرار دادها بانک از دفتر تایید شرعی حوزه نمایندگی ولی فقه سپاه، تدوین سند جامع آموزش بانکداری اسلامی و ارائه آموزش به مدیران و کارکنان بانک، راه‌اندازی مرکز پاسخگویی به سوالات شرعی کارکنان و مشتریان در حوزه بانکداری اسلامی، تدوین و چاپ انواع کتاب بویژه کتاب عقود اسلامی و معاملات بانکی از دیدگاه مراجع عظام تقلید، برگزاری ۱۴۹نمایشگاه الزامات پیاده سازی بانکداری اسلامی در مصلی‌های سراسر کشور و تدوین و اجرای طرح ستاد ویژه هفته بانکداری اسلامی در شهریور ماه هرسال از جمله اقدامات عملی بانک مهر اقتصاد  در حوزه پیاده‌سازی بانکداری اسلامی است.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس