تاریخ انتشار: ۰۷ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: ایجاد آشیانه بالگرد امدادی در استان کهگیلویه و بویراحمد یک ضرورت است. به گزارش ایسنا ، دکتر ناصر چرخساز در مراسم تودیع و معارفه مدیران عامل سابق و جدید جمعیت هلال احمر استان در یاسوج افزود: با توجه به موقعیت جغرافیایی و حادثه خیز بودن […]

[ad_1]

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: ایجاد آشیانه بالگرد امدادی در استان کهگیلویه و بویراحمد یک ضرورت است.

به گزارش ایسنا ، دکتر ناصر چرخساز در مراسم تودیع و معارفه مدیران عامل سابق و جدید جمعیت هلال احمر استان در یاسوج افزود: با توجه به موقعیت جغرافیایی و حادثه خیز بودن استان احداث این آشیانه می تواند به امداد رسانی سریع در حوادث کمک شایان توجهی داشته باشد.

وی بیان کرد: این استان از اولین استانهایی بود که در خواست احداث آشیانه بالگرد را داد اما متاسفانه این امر هنوز محقق نشده است.

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر خاطرنشان کرد: در جمعیت هلال احمر این استان تعامل مناسبی وجود دارد و این امر به رشد و ارتقای مجموعه هلال احمر در این استان کمک می کند و تعامل در هلال احمر به پویایی ختم می شود.

چرخساز تصریح کرد: کشور بستر حوادث و سوانح است که بیشتر این حوادث و سوانح حوادث طبیعی هستند و این امر لزوم آمادگی لحظه ای در خدمت رسانی را گوشزد می کند.

وی ادامه داد: در این راستا تعامل و مشارکت مجموعه هلال احمر ضروری است و پیشرفت فعالیتها در همه مناطق کشور را به دنبال دارد.

همچنین فتاح محمدی، معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت: خدمت رسانی به مردم این استان عین عبادت و تکریم خون شهداست.

وی افزود: مردم، عشایر و روستائیان استان کهگیلویه و بویراحمد، محروم ترین مردم هستند اما همیشه و در همه صحنه ها از نظام و کشور دفاع کردند و اخیرا در استقبال از رییس جمهور و هیئت دولت تدبیر و امید سنگ تمام گذاشتند.

به گزارش ایسنا، در پایان این مراسم سید امان الله جهانبین بعنوان مدیرعامل جدید هلال احمر استان کهگیلویه و بویراحمد معرفی و از زحمات مسعود مثنوی مدیر عامل سابق تقدیر شد.


انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس