تاریخ انتشار: ۰۵ خرد ۱۳۹۵

– کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز دریک طرح ابتکاری آرزوهای ایتام زیر پوشش خود را برآورده کرد .

به گزارش‌‌‌‌‌“گذارنیوز” به نقل از ایرنا، ایتام شش تا ۱۲ سال استان البرز چندی پیش در قالب دلنوشته آرزوهای خود به کمیته امداد استان البرز انتقال دادند.
این آرزوها که در خواست دوچرخه ، تبلت ، تلویزیون و انواع اسباب بازی بود در اختیار حامیان ایتام قرارگرفت.
کودکان یتیم بی خبر از همه جا در روز جشن آرزوها حاضر شدند و آرزوهایی که بر روی کاغذ آورده بودند عینیت یافته دیدند.
مدیرکل کمیته امام خمینی (ره) استان البرز گفت : در طرح ابتکاری که با همکاری کمیته امداد و خیرین جشنی با شکوه در سالن آمفی تئاتر مجتمع فرهنگی امام علی (ع ) کرج اجرا شد که هر حامی ، آرزوی ایتام تحت کفالت خود را برآورده کرد .
علی سالارکیا افزود: دراین جشن حدود ۵۰۰ نفر شامل ۲۰۰ یتیم و ۳۰۰ حامی شرکت داشتند.
پس از برآورده شدن آرزوهای ایتام توسط حامیان ، صحنه های زیبای معنوی از نشاندن گل لبخند بر لب های یتیمان و اشک های شوق نیکوکاران رقم خورد که حال و هوای خاصی به برنامه بخشید .
این مسئول گفت : دوچرخه ، تبلت ، تلویزیون و انواع اسباب بازی از جمله هدایایی است که حامیان در روز برگزاری جشن آرزوها به ایتام اهداء کردند .
سالارکیا با اشاره به اینکه طرح اکرام ایتام از طرح های موفق این نهاد طی ۱۵ سال اخیر است و با استقبال گسترده و بی نظیر خیرین نیز مواجه شده است ، گفت : به لطف خدا و همت حامیان ، در حال حاضر سرانه پرداختی ماهانه حامیان طرح اکرام به هر یتیم دو میلیون و ۵۰۰ هزار ریال می باشد و این نشان از همت والا و توجه ویژه خیرین البرزی به امور مستمندان دارد.
وی تصریح کرد : با اجرای طرح اکرام ایتام و همچنین طرح محسنین ، عدالت اجتماعی توسعه و مسیر فقر زدایی هموارتر می شود .
این مسئول به تقویت روحیه همکاری و مناسبات حسنه انسانی در بین افراد جامعه اشاره کرد و افزود : اجرای این طرح باعث کاهش تبعات فردی- اجتماعی و اقتصادی فقدان پدر یا مادر در تربیت فرزندان و تعالی خانواده در جامعه می شود .
از ابتدای اجرای طرح اکرام تاکنون حدود ۳۰ هزار حامی نیکوکار با کمیته امداد استان البرز همکاری می کنند.
۸۰۲۹/ ۶۱۵۵

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس