تاریخ انتشار: ۲۲ مرد ۱۳۹۵

متیو اندرسون، بازیکن تیم ملی آمریکا با کسب ۲۴ امتیاز، ستاره میدان بود. آمریکا بالاتر از مکزیک در مکان پنجم جدول قرار دارد. تیم ملی والیبال برزیل در سومین بای خود در المپیک ۲۰۱۶ ریو مغلوب آمریکا شد. به گزارش “ورزش سه” و به نقل از تسنیم، تیم ملی والیبال آمریکا پس از ۲ شکست […]


متیو اندرسون، بازیکن تیم ملی آمریکا با کسب ۲۴ امتیاز، ستاره میدان بود. آمریکا بالاتر از مکزیک در مکان پنجم جدول قرار دارد.

تیم ملی والیبال برزیل در سومین بای خود در المپیک ۲۰۱۶ ریو مغلوب آمریکا شد.

به گزارش “ورزش سه” و به نقل از تسنیم، تیم ملی والیبال آمریکا پس از ۲ شکست متوالی در مسابقات والیبال بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ ریو توانست با پیروزی ۳ بر یک مقابل برزیل، میزبان مسابقات، تا حد زیادی اعاده حیثیت کند. متیو اندرسون، بازیکن تیم ملی آمریکا با کسب ۲۴ امتیاز، ستاره میدان بود. آمریکا بالاتر از مکزیک در مکان پنجم جدول قرار دارد.

 

 

فرانسه نیز در یک بازی برتر با نتیجه ۳ بر صفر و با ۲۱ امتیاز اروین انگاپث موفق به شکست کانادا شد تا جایگاه خود را در مکان دوم جدول گروه A پس از ایتالیا و بالاتر از برزیل و کانادا تثبیت کند.

 

 

در بازی سوم گروه A هم ایتالیای صدرنشین در یک بازی آسان و در ۳ ست متوالی مکزیک را شکست داد. ایتالیا بدون شکست در صدر جدول این گروه قرار دارد.منبع:عصر ایران

۰۰

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس