تاریخ انتشار: ۲۹ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] تیم ملی ایتالیا که در دور قبل ایران را شکست داده بود راهی فینال والیبال المپیک شد. به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، دو تیم ایتالیا و آمریکا در سری رقابت‌های نیمه‌نهایی والیبال المپیک به مصاف هم رفتند که تیم ایتالیا توانست آمریکا را شکست دهد و فینالیست شود. این دیدار با نتیجه […]

[ad_1]

تیم ملی ایتالیا که در دور قبل ایران را شکست داده بود راهی فینال والیبال المپیک شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، دو تیم ایتالیا و آمریکا در سری رقابت‌های نیمه‌نهایی والیبال المپیک به مصاف هم رفتند که تیم ایتالیا توانست آمریکا را شکست دهد و فینالیست شود.


این دیدار با نتیجه ۳ بر ۲ به سود آبی‌پوشان به اتمام رسید.


در ست اول که دو تیم بسیار پایاپای پیش می‌رفتند ایتالیا توانست پیروز میدان شود. ایتالیایی‌ها آمریکا را در ست نخست با نتیجه ۳۰ بر ۲۸ شکست دادند.


در دومین ست نیز دو تیم بسیار نزدیک به هم مسابقه دادند ولی در آخر این آمریکایی ها بودند که توانستند پیروز شوند و ست دوم با نتیجه ۲۸ بر ۲۶ از آن آمریکا شد و بازی به تساوی کشیده شد.


ست سوم اما شرایط تغییر کرد و این آمریکایی ها بودند که درخشش خود را ادامه دادند و ایتالیا ضعیف ترین ست المپیک را تجربه کرد و به طور تحقیر آمیزی ست سوم را با نتیجه ۲۵ بر ۹ باختند!


اما باخت در ست سوم باعث نشد که ایتالیایی ها عقب بکشند و این شوک باعث شد تا آبی‌پوشان به خود آمدند و در ست چهارم بار دیگر بازی را به تساوی کشاندند. این ست با نتیجه ۲۵ بر ۲۲ به سود ایتالیا پایان یافت.


ست پنجم نیز با نتیجه ۱۵ بر ۹ به ایتالیا رسید و آن‌ها راهی فینال مسابقات المپیک ریو ۲۰۱۶ شدند.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس