تاریخ انتشار: ۰۳ آبا ۱۳۹۴
قائم مقام دبیر کل حاما:

اگر اصل کار خدمت به جریان اصلاحات باشد هیچ اختلافی بوجود نخواهد آمد و لازم است همه گروه های اصلاح طلب حداقل های اخلاقی و اعتقادی را رعایت کنند.

به گزارش روابط عمومی حاما معروف صمدی قائم مقام دبیرکل حزب اراده ملت ایران در سفر به استان کرمانشاه ضمن شرکت در مجمع عمومی شهرستان مرکز استان با استاندار کرمانشاه نیز دیدار کرد. وی در ادامه این سفر و دیدارها  با اعضا و رییس بنیاد باران کرمانشاه، رییس حزب توسعه کرمانشاه، بازدید از نشریه غرب کرمانشاه، دیدار با مشاور استاندار کرمانشاه، دیدار با رییس جهاد کشاورزی استان کرمانشاه ملاقات کرد.

صمدی در مجمع عمومی شعبه شهرستان کرمانشاه حزب اراده ملت ایران و در حضور اصلاح طلبان این شهرستان گفت: هیچ رئیس جمهوری در بعد از انقلاب برنامه مکتوب کاملی را قبل از انتخابات ارائه نکرد. هیچ رئیس جمهوری کابینه آماده ای نداشت و نتوانست آنرا قبل از انتخاب معرفی نماید. علت این بود که حزبی وجود نداشت تا در آن برنامه ای نوشته شود و افراد در آن آماده شوند و با مسئولیت آشنا گردند.

در این نشست قبل از سخنرانی آقای معروف صمدی دبیران تعدادی از احزاب در کرمانشاه که بعنوان مهمان در جلسه حضور یافته بودند، سخنرانی کردند.

در ابتدا نوروزی دبیر حزب کارگزاران سازندگی فرمود: هدف ما اینست که در انتخابات پیش رو به اجماع برسیم و باید ارتباط مناسب با مردم برقرار گردد. در ادامه آقای دکتر نجفی با توجه به اهمیت اصالت فرهنگی گفت: تا درون انسان ها درست نشود، بیرون آنها درست نمیشود و ما باید بدنبال حقیقت طلبی باشیم نه مالک حقیقت بودن.

سپس مهدوی دبیر حزب توسعه پشت تریبون قرار گرفتند و بطور مبسوطی به آسیب شناسی وضعیت احزاب در ایران خصوصا در کرمانشاه پرداخت و نهایتا پرویزی با اشاره به داستان عارف بزرگی که از بغداد به نیشابور سفر کرده بود و قبل از صحبت های وی فردی در جمع از مردم خواسته بود قدمی به جلو بردارند و عارف دیگر صحبتی نکرد، گفت: فقط لازم است همه با هم قدمی به جلو برداریم.

اسدالله رازانی استاندار کرمانشاه در دیدار اعضا حزب اراده ملت ایران با ایشان گفت: دموکراسی سرنوشت محتوم تاریخ است و مهمترین رکن دموکراسی حزب است.در این دیدار که روز پنج شنبه سی ام مهر ماه در محل دفتر استاندار برگزار گردید، ایشان ضمن اشاره به اینکه ما ناگزیر هستیم به سمت دموکراسی حرکت کنیم، گفت  احزاب در کنار سازمان های مردم نهاد و رسانه ها از مهمترین ارکان جامعه مدنی و زیربنای وجود دموکراسی در هر کشوری هستند.

استاندار کرمانشاه درادامه گفت: همه خصوصا استاندار نیاز به نقد و به چالش کشیده شدن دارند و لزومی هم ندارد که نقد الزاما دلسوزانه باشد فقط مرز آن با توهین و تهمت باید رعایت شود.

رازانی  گفت: لازم است احزاب سقراط وار به نقد مسئولین بپردازند و ضمن بازخوانی حدیثی از امام جعفر صادق (ع) دال بر اینکه محبوبترین برادران من آنانند که مرا نقد میکنند،  از احزاب خواستند تا عملکرد ایشان را رصد نمایند و انتقادات خود را در یک فضای تعاملی مطرح نمایند.

در این دیدار معروف صمدی قایم مقام حزب اراده ملت ایران ضمن عرض تسلیت به مناسبت فوت برادر استاندار در حادثه منی، انتصاب ایشان را از طرف حزب تبریک و گفت: حزب اراده ملت ایران در راستای تعادل حرکت میکند و تلاش کرده است در جاهای مختلفی که حضور دارد نقشی سازنده و هماهنگ کننده ایفا نماید.

در این دیدار که دبیرهای حزب اراده ملت ایران در استان های کرمانشاه، کردستان و همدان نیز حضور داشتند، آقای جواد مرادی از اعضا ارشد حاما در استان کرمانشاه فرمودند: استان کرمانشاه استان بحران زده ای است و تحول برای این استان ضروری است لذا لازم است از نیروهای کارآمد در دستگاه های اجرائی استفاده شود تا شعار تدبیر و امید در استان محقق گردد.

وی در دیدار با اعضا و رییس بنیاد باران کرمانشاه گفت: ما ازمردم فاصله گرفته ایم وباید گفتمان مناسبی را طراحی نمائیم که بتوانیم مردم را حول آن جذب کنیم.

صمدی گفت: انتخابات هنوز سرد است و تحلیل های مختلف باعث سردرگمی توده مردم شده است و این نگران کننده است.در این دیدار ابراهیم فتاحیان رییس بنیاد باران کرمانشاه ضمن تشکر از حضور آقای صمدی و هیات همراه از استانهای همدان و کردستان فرمودند: اگر اصل کار خدمت به جریان اصلاحات باشد هیچ اختلافی بوجود نخواهد آمد و لازم است همه گروه های اصلاح طلب حداقل های اخلاقی و اعتقادی را رعایت کنند.

در این دیدار عباسعلی بهرامی وارسته دبیر حزب اراده ملت در استان کرمانشاه  و آقای جواد مرادی از اعضا حزب نیز در مورد عملکرد حزب و نقش محوری بنیاد باران در استان صحبت کردند.

معروف صمدی قایم مقام دبیرکل حزب اراده ملت ایران در بازدید از نشریه غرب گفت: مجلس جای تصویب قوانین خوب است و بهتر است از زنده باد و مرده باد پرهیز کند و لازم است در انتخابات مردم به این مسئله توجه نمایند.در این دیدار آقای مهدوی چشمه گچی مدیر مسئول نشریه غرب و دبیر کل حزب استانی توسعه کرمانشاه توضیحاتی در مورد نشریه غرب و حزب توسعه ارائه فرمودند. ایشان در توضیحات خود با توجه به حضور آقای معروف صمدی در مجلس پنجم فرمودند: اگر نمیتوانیم مجلسی مانند مجلس ششم ایجاد کنیم لااقل مجلس پنجم را بازآفرینی کنیم.

همچنین در این دیدار نیز بهرامی وارسته دبیر حزب در استان کرمانشاه نیز در مورد عملکرد حزب در استان و همکاری خوب نشریه غرب با حزب سخن گفت.

قایم مقام دبیرکل حزب اراده ملت ایران در دیدار با مشاور استاندار کرمانشاه گفت: شرط اول برای قرار گرفتن در لیست انتخاباتی اصلاح طلبان، اصلاح طلب بودن فرد و شرط بعدی رای آوری است.وی در ادامه فرمودند که اگر در این انتخابات همه با هم باشیم و جمعی عمل کنیم سود میبریم وگرنه همه از پارکندگی ضرر خواهیم کرد.در این دیدار جعفر همتی مشاور عالی استاندار کرمانشاه ضمن توجه به تهدیداتی که اصلاح طلبان با آن روبرو هستند بر اهمیت حضور اصلاح طلبان در جمع های مذهبی و رعایت شعائر دینی تاکید کرد.

خسرو شهبازی رییس جهاد کشاورزی استان کرمانشاه در دیدار اعضا حزب اراده ملت ایران با ایشان که در محل مهمانسرای این اداره صورت گرفت، گفت: استان کرمانشاه باید به عنوان قطب کشاورزی معرفی گردد. وی در این دیدار با تاکید بر پتانسیل های استان اظهار داشتند با توجه به مشکل کم آبی در کشور و استفاده نامناسب و نابجا از منابع آب زیرزمینی در مناطق مرکزی کشور، استان کرمانشاه و سایر استان های غربی کشور که بیشتر وابسته به آب های سطحی هستند میتوانند به عنوان قطب کشاورزی و حتی باغداری دربیایند.

در این دیدار کیومرث سرمیلی از اعضا ارشد حزب در استان کرمانشاه ضمن معرفی مهمانان حزب از دفتر مرکزی و استان های کردستان و همدان، بر تعامل سازنده موجود بین احزاب خصوصا حزب اراده ملت ایران و ادارات دولتی در سطح استان کرمانشاه تاکید کرد.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس