تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۳۹۴
احمد حکیمی پور:

ائتلاف با اصولگرایان بستگی دارد به شرایطی دارد که اصلاح طلبان با آن مواجه می شوند .

به گزارش “گذارخبر” احمد حکیمی پور، دبیرکل حزب اراده ملت ایران در گفتگو با  آریا درباره ائتلاف اصلاح طلبان با بخشی از اصولگرایان ،گفت:اگرچه در سیاست همه چیز ممکن است اما هنوز دراین مورد صحبتی نشده است .ضمن اینکه در سیاست ایران این اتفاق بعید نیست.
عضو شورای شهر تهران تاکید کرد:ائتلاف با اصولگرایان بستگی دارد به شرایطی دارد که اصلاح طلبان با آن مواجه می شوند .البته اصلاح طلبان برای اینکار برنامه ای هم مد نظر دارند.
حکیمی پور با اشاره به بررسی صلاحیت ها ،اظهار داشت:ما انتظار داریم انتخابات براساس ضوابط قانونی برگزار شود و نهادهایی که وظیفه اجرایی و نظارتی برعهده دارند براساس نص قانون رفتار کنند البته قوه مجریه برداشتی از بحث نظارت دارد که ازسوی رئیس جمهور مطرح شده است که این دیدگاه از نظر اصلاح طلبان قابل قبول‌تر است چراکه بیشتر با بحث قانون اساسی مطابقت دارد درهرحال این بحثی است که در مذاکرات بین بزرگان و مسئولان رده بالای کشور حل و فصل می‌شود. در بررسی صلاحیت‌ها قطعا اصل بر برائت است مگرآنکه عکس آن ثابت شود.
وی گفت:اگر همه به قانون برگردیم و ملاک قانون باشد مسئله رد صلاحیت اصلاح طلبان حل می‌شود .
دبیرکل حزب اراده ملت ایران با تاکید بر این مطلب که اصلاح طلبان باید  چهره های مقبول و شناخته شده را برای کاندیداتوری معرفی کنند  ،افزود:تا جایی که بنده اطلاع دارم استراتژی اصلاح طلبان این است که تصمیم گیری درباره حوزه‌های انتخابیه برعهده اصلاح طلبان همان حوزه خواهد بود که برروی چه افرادی به اجماع برسند.
وی همچنین درباره فعالیت انتخاباتی محمود احمدی نژاد ،گفت:احمدی نژاد با تفکر و رویکردی که دارد قطعا برای انتخابات فعالیت خواهد کرد.
این فعال  سیاسی اصلاح طلب معتقد است:احمدی نژاد از رقبای جدی برای اصلاح طلبان و اصولگرایان خواهد بود ضمن اینکه پیروزی جریان او به فضای پیش رو بستگی دارد که چه اتفاقی بیفتد .

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس