تاریخ انتشار: ۰۹ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایلنا، اسداله درویش‌ امیری شامگاه امروز در آئین بهره‌برداری و بازگشایی بلوار ارتش که با حضور مقامات ارتش جمهوری اسلامی برگزار شد با بیان اینکه با اجرایی شده این طرح بخش مهمی از مبلمان شهری زنجان تغییر می‌کند، گفت: همراهی ارتش در بازگشایی این مسیر پیام مهمی به سایر دستگاه‌های اجرایی داد […]

[ad_1]

به گزارش ایلنا، اسداله درویش‌ امیری شامگاه امروز در آئین بهره‌برداری و بازگشایی بلوار ارتش که با حضور مقامات ارتش جمهوری اسلامی برگزار شد با بیان اینکه با اجرایی شده این طرح بخش مهمی از مبلمان شهری زنجان تغییر می‌کند، گفت: همراهی ارتش در بازگشایی این مسیر پیام مهمی به سایر دستگاه‌های اجرایی داد که برای حل مشکلات مردم و برطرف کردن موانع شهری باید همکاری‌های  بیشتری از خود نشان دهند.


درویش‌امیری تصریح کرد: وقتی ارتش برای ایجاد لبخند و شادی مردم مشارکت دارد بقیه دستگاه‌ها نیز با تاسی از این موضوع باید نهایت همکاری را داشته باشند.


استاندار زنجان با طرح این موضوع که در نظام جمهوری اسلامی تمامی ارکان اداری ، نظامی و انتظامی زمانی خرسند هستند که مردم خرسند باشند، تاکید کرد: اگر بر لبان ملت ایران خنده باشد، خنده بر مسئولان گواراتر خواهد بود.


گفتنی است، این پروژه از جمله طرح‌های محسوب می‌شود که در یک‌سال گذشته با همکاری و مشارکت ارتش و اعطای بخشی از زمین‌های پادگان زنجان ممکن شد و زمینه تسهیل تردد درون‌شهری زنجان بویژه شهرک‌های الهیه و اسلام‌آباد را فراهم می‌سازد.


این بلوار به طول ۱۲۰۰ متر و عرض ۵۵ متر با هزینه بالغ بر ۶۰ میلیارد ریال شامل دیوار ساخته به طول ۱۳۰۰ متر طول و ارتفاع متوسط ۳ متر، عملیات جدول‌گذاری به صورت نهر ۵ هزار متر طول،‌ پیاده‌روسازی و باند دوچرخه به طریق فرش پیور هزار متر مربع است.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس