تاریخ انتشار: ۲۸ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] وزیر راه‌ و شهرسازی گفت: آزادراه ارومیه – تبریز در شش‌ماهه ابتدایی سال‌آینده به بهره‌برداری می‌رسد. به گزارش خبرگزاری ایلنا از ارومیه، عباس آخوندی در حاشیه بازدید از پروژه راه‌سازی ارومیه ـ تبریز در جمع خبرنگاران آذربایجان‌غربی اظهار داشت: این پروژه از روند قابل‌قبولی برخوردار است و با توجه به اینکه از سمت ارومیه […]

[ad_1]

وزیر راه‌ و شهرسازی گفت: آزادراه ارومیه – تبریز در شش‌ماهه ابتدایی سال‌آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از ارومیه، عباس آخوندی در حاشیه بازدید از پروژه راه‌سازی ارومیه ـ تبریز در جمع خبرنگاران آذربایجان‌غربی اظهار داشت: این پروژه از روند قابل‌قبولی برخوردار است و با توجه به اینکه از سمت ارومیه ۴۰ کیلومتر از این راه احداث و نهایی شده پیش‌بینی می‌شود در سه‌ماهه نخست سال ۹۶ به بهره‌برداری برسد.


وی درباره حل مشکلات کشور و انتقاد بی‌پایه و اساس برخی سودجویان از دولت گفت: اگر برجام نبود مشکلات کشور به مراتب بدتر از این شرایط فعلی بود. خوشبختانه دولت با حمایت مقام معظم رهبری و راهبردهای بسیار مهم اقتصاد مقاومتی اقتصاد درون‌زا و برون‌نگر است که سیاست‌های دولت توانسته بسیاری از مشکلات کشور را حل کند.


وزیر راه و شهرسازی درباره نوسازی ناوگان جاده‌ای کشور گفت: ۱۳۵ هزار کامیون بالای ۳۵ سال در کشور داریم و حداقل سرمایه‌گذاری لازم برای نوسازی ناوگان جاده‌ای کشور ۱۳ میلیارد دلار است.


وی افزود: منابع بودجه‌ای کشور بسیار محدود است و با توجه به این امر باید به سمت تامین‌مالی بین‌المللی طرح‌ها برویم.


آخوندی همچنین درباره اهمیت کریدورهای مهم کشور گفت: کریدور بازرگان-خلیج‌فارس از مهمترین و پرجمعیت‌ترین کریدورهای ایران است که ما نگاه ویژه‌ای به آن داریم.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس