تاریخ انتشار: ۱۷ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] متاسفانه حادثه‎ای که برای میزبانی پیش آمد در هفتاد کیلومتری مسیر بود و قادر به رغم درد کمر به مسابقه ادامه داد. سرمربی تیم ملی دوچرخه سواری گفت: اگر بدشانسی سراغش رکاب‎زنان ایران نمی‎آمد قطعا یکی از ورزشکاران ما جزو ۳۰ تا ۴۰ نفر اول قرار می‎گرفتیم. به گزارش “ورزش سه” و به نقل […]

[ad_1]

متاسفانه حادثه‎ای که برای میزبانی پیش آمد در هفتاد کیلومتری مسیر بود و قادر به رغم درد کمر به مسابقه ادامه داد.

سرمربی تیم ملی دوچرخه سواری گفت: اگر بدشانسی سراغش رکاب‎زنان ایران نمی‎آمد قطعا یکی از ورزشکاران ما جزو ۳۰ تا ۴۰ نفر اول قرار می‎گرفتیم.

به گزارش “ورزش سه” و به نقل از تسنیم،‌ مصطفی چایچی سرمربی تیم ملی دوچرخه‎سواری ایران ضمن اشاره به حادثه رقابت‎های دوچرخه‌سواری جاده و خارج شدن میزبانی از مسیر حرکتی و سرنگونی دوچرخه‎اش، اظهار داشت: این حادثه باعث شد تا میزبانی به رغم درد کمر به مسابقه ادامه دهد. وی هنوز از ناحیه کمر احساس درد می‎کند و شاید به تایم تریل انفرادی نرسد. در این صورت ممکن است فرد دیگری را جایگزین او کنیم.

وی افزود:‌ اگر این اتفاق نیفتاده بود رکابزنان جزو ۵۰ نفر اول می‎شدند.  ماه‎ها برای آماده‎سازی نفرات تمرین کرده بودیم ولی سرنگونی چند دوچرخه سوار که پورسیدی هم جزوشان بود و سپس نقص فنی دوچرخه قادر میزبانی و سرنگونی او در پیچ تند مسیر مسابقه باعث شد تا بچه‎ها از حریفان خود عقب افتاده و نتوانند این فاصله را جبران کنند.

سرمربی تیم ملی دوچرخه سواری گفت: این موضوع ممکن است برای خیلی از قهرمانان جهان رخ بدهد. همان طور که برای نیبالی از قهرمانان جهان اتفاق افتاد. متاسفانه حادثه‎ای که برای میزبانی پیش آمد در هفتاد کیلومتری مسیر بود و قادر به رغم درد کمر به مسابقه ادامه داد. با آنکه میزبانی تلاش خود را کرد ولی نتوانست این عقب ماندگی را جبران کند. اگر بدشانسی سراغش رکاب‎زنان ایران نمی‎آمد قطعا یکی از ورزشکاران ما جزو ۳۰ تا ۴۰ نفر اول قرار می‎گرفتیم.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس