تاریخ انتشار: ۱۴ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] وطن امروز نوشت:  «خدا عقل بدهد.» این را سیدرضا اکرمی، رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست‌ جمهوری و یار دوران قدیم حسن روحانی درباره اظهارات عجیب محمدباقر نوبخت در حمایت از صفدر حسینی گفته است. سخنگوی دولت روز دوشنبه در اظهارنظری عجیب گفت که صفدرحسینی «ذخیره نظام» و «امانتدار کشور» است. صفدرحسینی، مدیرعامل سابق صندوق […]

[ad_1]

وطن امروز نوشت:

 «خدا عقل بدهد.» این را سیدرضا اکرمی، رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست‌ جمهوری و یار دوران قدیم حسن روحانی درباره اظهارات عجیب محمدباقر نوبخت در حمایت از صفدر حسینی گفته است.

سخنگوی دولت روز دوشنبه در اظهارنظری عجیب گفت که صفدرحسینی «ذخیره نظام» و «امانتدار کشور» است. صفدرحسینی، مدیرعامل سابق صندوق توسعه ملی است که پس از افشای فیش حقوقی ۵۷ میلیونی‌اش ناچار به استعفا شد. این اظهارنظر نوبخت در حمایت از مدیر نجومی واکنش‌های گسترده‌ای در افکار عمومی داشت و برخلاف آنچه دولتی‌ها درباره برخورد با فاجعه فیش‌های نجومی می‌گویند، شائبه حمایت دولت از مدیران نجومی را ایجاد کرده است.

به اعتقاد کارشناسان، حمایت صریح نوبخت از صفدر حسینی خلاف مصالح دولت حسن روحانی است. از همین‌رو است که سیدرضا اکرمی، رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست‌ جمهوری و دوست قدیمی حسن روحانی درباره این حمایت نوبخت، او را به تعقل توصیه کرده و گفته است: خدا عقل بدهد.

سید رضا اکرمی در گفت‌وگو با خبرگزاری بسیج با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه مسئولان در رفتار و گفتار به ضدیت و مقابله با اشرافی‌گری بپردازند، اظهار داشت: فرمایشات رهبری کاملاً شفاف و گویا است؛ هر کسی می‌داند ناهار چه می‌خورد و چه ماشینی سوار می‌شود و با چه کسانی نشست و برخاست می‌کند و معلوم می‌شود که این شخص اشرافی است یا مردمی.

اکرمی در واکنش به اظهارات سخنگوی دولت مبنی بر اینکه صفدر حسینی یکی از ذخایر نظام و امانتدار بزرگ کشور است، گفت: ان‌شاءالله خداوند آقای نوبخت و صفدر حسینی را به موزه بسپارد؛ این دو نفر برای آثار باستانی به درد می‌خورند. وی افزود: به من چه که آقای نوبخت درباره صفدر حسینی چه چیزی گفته است؛ باید از آقای نوبخت بپرسید «مرد حسابی!» اگر صفدر حسینی ذخیره و امانتدار کشور بود پس چرا او را از ریاست صندوق توسعه ملی برداشتید؟ خداوند به همه عقل بدهد.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس