تاریخ انتشار: ۱۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1]   تارنمای شبکه بلومبرگ خبر داد که شرکت مخابراتی اورنج فرانسه به منظور افزایش حضور خود در خارج از مرزهای این کشور، در حال گفت و گو با شرکت ارتباطات سیار است تا در بازار ایران فعالیت کند.   شبکه اقتصادی بلومبرگ اعلام کرد که این اپراتور فرانسوی در حال مذاکره بر سر ‘موضوع های […]

[ad_1]

  تارنمای شبکه بلومبرگ خبر داد که شرکت مخابراتی اورنج فرانسه به منظور افزایش حضور خود در خارج از مرزهای این کشور، در حال گفت و گو با شرکت ارتباطات سیار است تا در بازار ایران فعالیت کند. 
 
شبکه اقتصادی بلومبرگ اعلام کرد که این اپراتور فرانسوی در حال مذاکره بر سر ‘موضوع های کاری و حوزه های بالقوه همکاری’ با بزرگترین شرکت ارائه دهنده ارتباطات بی سیم ایرانی است.

اورنج در ایمیلی که به بلومبرگ فرستاد اعلام کرد که انتظار دارد ظرف یکی دو ماه آینده این مذاکرات نهایی شود.

در بازار ارتباطات همراه فرانسه رقابت بر سر نرخ مکالمه و دیتا بوده و دسترسی به بازار ۸۰ میلیونی ایران می تواند منبع درآمد جدیدی برای اورنج به شمار رود.

یک منبع آگاه که خواست نامش فاش نشود به بلومبرگ گفت که اورنج ترجیح می دهد با طرف ایرانی شراکت کند تا آنکه سهام آن را خریداری نماید.

روزنامه وال اسرتیت ژورنال چهارشنبه گذشته گزارش داد که اورنج و دیگر شرکت های اروپایی مذاکراتی پیرامون سرمایه گذاری در شرکت ارتباطات سیار ایران انجام داده اند.

اورنج به همراه شرکت های اروپایی و آسیایی که در حوزه مخابرات فعال هستند ، قرار است در کنفرانس دو روزه ‘ایران کانکت’ که هفته آینده در تهران برگزار می شود شرکت کنند.

به گزارش ایرنا، محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به تازگی در مورد همایش ایران کانکت خبر داد . در این همایش که از ۱۵ سال گذشته ، هرساله برگزار می شود، شرکت های بزرگ دولتی و خصوصی فناوری اطلاعات و ارتباطات گردهم می آیند . امسال نیز تعداد زیادی شرکت خارجی در این همایش حضور خواهند یافت.

همایش ایران کانکت ۲۰۱۶ قرار است روزهای ۱۶ و ۱۷ شهریور به میزبانی مشترک شرکت کپسیتی میدیا (Capacity Media)، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و شرکت ارتباطات زیرساخت برگزار شود.

[ad_2]

منبع:عصرایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس