تاریخ انتشار: ۲۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] سرمربی اسپانیایی پاری‌سن‌ژرمن تأکید کرد تیمش بازی سختی برابر توپچی‌های لندن دارد، اما با این حال شاگردانش آماده این جدال حساس هستند. به گزارش ایسکانیوز، اونای اِمِری در آستانه میزبانی تیمش از آرسنال انگلیس در دور اول از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا به خبرنگاران گفت: انتظار بازی دشواری را مقابل توپچی‌های لندن دارم. […]

[ad_1]

اونای امری

سرمربی اسپانیایی پاری‌سن‌ژرمن تأکید کرد تیمش بازی سختی برابر توپچی‌های لندن دارد، اما با این حال شاگردانش آماده این جدال حساس هستند.

به گزارش ایسکانیوز، اونای اِمِری در آستانه میزبانی تیمش از آرسنال انگلیس در دور اول از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا به خبرنگاران گفت: انتظار بازی دشواری را مقابل توپچی‌های لندن دارم. دیداری که متفاوت از بازی‌های ما در لوشامپیونه خواهد بود چون آرسنال برندی متفاوت از فوتبال است که سبک بازی خاص خودش را هم دارد. با وجود اینکه ما دو بازی اخیرمان را نبرده‌ایم، اما تیم در وضعیت خوبی به سر می‌برد.

سرمربی اسپانیایی قهرمان لیگ یک فرانسه در بخش دوم صحبت‌هایش اظهار داشت: وضعیت بازیکنانم را مورد ارزیابی قرار داده‌ام و باید بگویم تیمی سختکوش با عزمی راسخ و البته خوش‌بین داریم، اما روی هم‌رفته سخت‌کوشی بازیکنان بیشتر از هر چیزی به چشم می‌آید.

او در پایان در خصوص وضعیت مدافع برزیلی تیمش هم عنوان کرد: پس از آخرین تمرین‌مان پیش از رویارویی با آرسنال وضعیت تیاگو سیلوا را مورد بررسی قرار خواهیم داد، اما پیش‌بینی می‌کنم که او شانس حضور در این بازی را دارد.

تیم‌های پاری‌سن‌ژرمن و آرسنال از ساعت ۲۳:۱۵ امشب (سه‌شنبه) در ورزشگاه پارک‌ دوپرنس شهر پاریس به دیدار هم می‌روند.

۶۰۷/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس