تاریخ انتشار: ۲۱ خرد ۱۳۹۴

سعید عباسی مدیرعامل تراکتورسازی از توافق ۹۹ درصدی با تونی اولیویرا خبر داد. به گزارش گذار نیوز عباسی در گفت و گویی  از مذاکرات با تونی و مناظره مدیرعاملان پیشین باشگاه تراکتورسازی صحبت کرد: پیش قرارداد فصل آینده برای تونی اولیویرا ارسال شده و قرار است با توجه به خواسته های تونی که ذکر شده، […]

سعید عباسی مدیرعامل تراکتورسازی از توافق ۹۹ درصدی با تونی اولیویرا خبر داد.

الیویرا

به گزارش گذار نیوز عباسی در گفت و گویی  از مذاکرات با تونی و مناظره مدیرعاملان پیشین باشگاه تراکتورسازی صحبت کرد:

پیش قرارداد فصل آینده برای تونی اولیویرا ارسال شده و قرار است با توجه به خواسته های تونی که ذکر شده، او قرارداد را امضا کند. تا هفته آینده امیدوار هستیم قرارداد نهایی بین دو طرف امضا شود. باید بگویم تونی به احتمال ۹۹٫۹۹ درصد در تراکتور می ماند و فقط یک دهم احتمال دارد او دیگر به تراکتور برنگردد. صحبت هایی با او شده و خودش هم برای بازگشت ابراز علاقه کرده و مشکلی از این بابت وجود ندارد. بازیکنان هم برایشان مهم است مربی چه کسی است و به همین خاطر عده ای از بازیکنان می خواهند تا نهایی شدن قرارداد تونی صبر کنند و گرنه مشکلی برای تمدید با بازیکنان مد نظر تونی وجود ندارد.

مگر انتخابات ریاست جمهوری است؟
من نمی دانم در مناظره مدیرعاملان قبلی چه گذشته است و نمی دانم جرا از صحبت های من خوششان نیامده. من ۱۱ ماه صحبت نکردم اما آنها هر چه خواستند از مدیر پروازی تا غیر بومی به من گفتند. آنها می گویند در این مدت از تراکتور حمایت کرده اند اما چه حمایتی انجام داده اند؟در کنفرانس از من سوال شد و من هم جواب دادم. مگر انتخابات ریاست جمهوری است که مناظره برگزار کردند و می خواهند کاندید شوند؟من مشکلات بدهی های گذشته را مطرح کردم و ظاهرا آقایان وقت زیادی برای برگزاری مناظره دارند اما من که سرم خیلی شلوغ است.

من به آذربایجان توهین نکرده ام
درست نیست که پشت مردم قایم شوند و این کار اخلاقی نیست. نباید من را متهم کنند که به آذری زبان ها توهین کرده ام . من چه توهینی به آذربایجان کرده ام؟ اگر من این تفکر را داشتم ۱۱ ماه زندگی ام را در این راه نمی گذاشتم پس از روی علاقه در باشگاه کار می کنم. پدر و مادر من ترک هستند مگر می شود به خودم توهین کنم.

جعفری صورت های مالی را امضا نکرده
شما که سه سال در باشگاه بودید چطور فرصت نکردید که کار خود را تائید کنید. اگر ۶ ماه یا یک سال در باشگاه بودند می گفتیم، فرصت ندارند . در این سه سال ایشان کار خودش را تائید نکرده است و ختی صورت های مالی مربوط به زمان خودش را هم امضا نکرده است.شما که حرف از برادر من می زنی من فقط برادرم را به باشگاه آورده ام اما شما کل فامیل را به باشگاه آوردی! آقایان بدانید یک طرف مناظره باخت است.

برچسب ها: برچسب‌ها, ,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس