تاریخ انتشار: ۲۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش خبرنگار ایلنا از شهرستان محمودآباد ، یحیی یوسف پور در مراسم افتتاحیه اولین جشنواره ونمایشگاه گل وگیاهان زینتی این شهرستان که با حضور ربیع فلاح استاندار مازندران،علی اسماعیلی نماینده مردم نور ومحمودآباد در مجلس شورای اسلامی و مسوولین وشهروندان محمودآباد برگزار شد، اظهار داشت : هدف از برگزاری این جشنواره ونمایشگاه، حمایت […]

[ad_1]

به گزارش خبرنگار ایلنا از شهرستان محمودآباد ، یحیی یوسف پور در مراسم افتتاحیه اولین جشنواره ونمایشگاه گل وگیاهان زینتی این شهرستان که با حضور ربیع فلاح استاندار مازندران،علی اسماعیلی نماینده مردم نور ومحمودآباد در مجلس شورای اسلامی و مسوولین وشهروندان محمودآباد برگزار شد، اظهار داشت : هدف از برگزاری این جشنواره ونمایشگاه، حمایت از تولیدکنندگان ، ایجاد اشتغال وتبادل تجربیات بین وتولید کنندگان بوده است.


فرماندار محمودآباد گفت:این شهرستان استعداد بسیار خوبی در تولید گل وگیاه زینتی دارد و رتبه اول در تولید گل های شاخه بریده و رتبه دوم تولید گل وگیاه زینتی مازندران را به خود اختصاص داده است.


یوسف پور با اشاره به اینکه ۷۸هکتار از زمین های کشاورزی محمودآباد به پرورش گل وگیاه اختصاص یافته،افزود:۴هزار نفر در این راستا مشغول به کار شده اند و می توان با تقویت این حوزه گام موثری در راستای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی برداشت.


نماینده عالی دولت در شهرستان محمودآباد با بیان اینکه در سال های آینده نیز جشنواره گل وگیاه برگزار می شود اضافه کرد:شهرستان محمودآباد با وجود ظرفیت های موجود می تواند به پایتخت گل وگیاه زینتی کشور تبدیل خواهد شد.


وی خاطرنشان کرد:افزایش صادرات در حوزه گل وگیاه می  تواند راه توسعه این حوزه بسیار مهم را هموار کند.


یوسف پور گفت: با تلاش دولت تدبیر وامید پل های ارتباطی خوبی با کشورهای حوزه CISایجاد شده است ومی تواند فرصت بسیار مهمی باشد


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس