تاریخ انتشار: ۱۸ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایلنا، سید احمد صفوی با بیان این مطلب گفت: به منظور گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع حرم، به عنوان اولین معبر منطقه ۲۰، خیابان نگارستان یکم غربی—شرقی به نام شهید مدافع حرم، علی امرائی مزین شد. صفوی با اشاره به اینکه مراسم پلاک کوبی و نامگذاری این معبر با […]

[ad_1]

به گزارش ایلنا، سید احمد صفوی با بیان این مطلب گفت: به منظور گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع حرم، به عنوان اولین معبر منطقه ۲۰، خیابان نگارستان یکم غربی—شرقی به نام شهید مدافع حرم، علی امرائی مزین شد.


صفوی با اشاره به اینکه مراسم پلاک کوبی و نامگذاری این معبر با حضور خانواده معزز این شهید و جمعی از مدیران شهری برگزار شد، افزود: از ۳۸۰ شهید مدافع حرم استان تهران، ۹۰ مورد آن به شهرری اختصاص دارد.


وی با بیان اینکه نامگذاری معابر بنا بر درخواست خانواده‌های معظم شهدا و نظر شورایاران منطقه و با هماهنگی بنیاد شهید و امورایثارگران و اخذ مصوبه از شورای اسلامی شهر تهران انجام می شود، افزود: با تلاشهای به عمل آمده و به منظور پرآوازه کردن نام شهدا در سطح شهر و محلات، تاکنون معابر زیادی به نام شهدای انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس نامگذاری شده است.


شهردار منطقه ۲۰ زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا را از مهمترین اولویت های مدیریت شهری برشمرد و یادآور شد: هر سال بخشی از ویژه برنامه های فرهنگی این مجموعه با محوریت تکریم خانواده معزز شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت اجرا می شود تا از بهره معنوی و برکت نام و یاد شهدا برخوردار شویم.


بر اساس این گزارش شهید مدافع حرم، علی امرائی متولد سال ۱۳۶۴ بوده و در سال ۱۳۹۴ در درعا سوریه به فیض شهادت نائل شده است.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس